Tool zagrał w Krakowie. [ZDJĘCIA]
22.05.2022 02:03
Tool zagrał w Krakowie. [ZDJĘCIA]
 • 30 Zobacz zdjęcia
Tool zagrał w Krakowie. [ZDJĘCIA]
22.05.2022 02:03

Grupa Maynarda Jamesa Keenana i Adama Jonesa po raz drugi zagrała w krakowskiej Tauron Arenie. Zobaczcie zdjęcia z koncertu!

Tool powrócił do Europy z pierwszą trasą koncertową od wydania "Fear Inoculum" w 2019 roku. Niecierpliwie oczekiwane tournée rozpoczęło się 23 kwietnia 2022 roku w Kopenhadze. Jednym z przystanków był Kraków.

Tool wystąpił w Krakowie

Wieczór 21 maja 2022 roku z pewnością był niesamowitym przeżyciem dla wszystkich fanów Toola zgromadzonych w krakowskiej Tauron Arenie. Kwartet słynie bowiem z niezwykle widowiskowych koncertów, podczas których ogromne znaczenie ma oryginalna scenografia i nietuzinkowe wizualizacje.

Polecamy

Grupa powróciła do Krakowa po trzech latach, przywożąc premierowe piosenki, nowe aranżacje starszych utworów i oszałamiające widowisko, które na długo zapadnie w pamięć miłośników kapeli. Oprócz typowych dla grupy, spektakularnych wizualizacji, fani mogli uczestniczyć w laserowym show, oczywiście odpowiednio zsynchronizowanym z muzyką.

Grupa zaskoczyła również setlistą, która prezentowała się następująco:

 1. Fear Inoculum
 2. Opiate²
 3. The Pot
 4. Pushit
 5. Pneuma
 6. The Grudge
 7. Right in Two
 8. Descending
 9. Hooker With a Penis
 10. Chocolate Chip Trip
 11. Culling Voices
 12. Invincible

Zobaczcie, jak wypadł Tool na koncercie w Krakowie:

Polub Antyradio na Facebooku
CZYTAJ TAKŻE
Logo 18plus

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.