Trasa Hałsówka 2020. Zobacz, kto zagra specjalne koncerty na żywo [DATY, MIEJSCA, BILETY]

25.06.2020 15:38
Hałsówka 2020|undefined Fot. Romana Makóka / Antyradio.pl

Hałsówka rusza już w lipcu 2020. Sprawdź, kto zagra podczas tej niezwykłej trasy i w jakich miastach odbędą się koncerty na żywo!

Koncerty z cyklu Hałsówka to doskonała zabawa z gwiazdami na wyciągnięcie ręki, ale w bezpiecznej odległości. Impreza zagości w trzech najpopularniejszych klubach w Polsce: wrocławskim A2, warszawskiej Progresji i ZetPeTe w Krakowie. Sprawdź szczegóły koncertów!

Hałsówka 2020: Znamy pierwszych wykonawców

Koncerty  z cyklu Hałsówka będzie mogła zobaczyć ściśle określona przepisami liczba fanów. Nikt Was nie rozpozna na fotkach, bo będziecie w maseczkach, jednak ochrona będzie miała Was na oku. Każdy z niezwykłych koncertów poprzedzi zaskakujące talk show z artystą, prowadzone przez znanego dziennikarza muzycznego a zakończy wykonany wspólnie z udziałem publiczności, wcześniej wybrany przebój.

Przeczytaj także

Koncerty będą się odbywać w każdy weekend. Organizatorzy proszą by w związku z przepisami i zaleceniami, stawić się do kontroli przy wejściu odpowiednio wcześnie. Każdy z koncertów startuje od godziny 20:00, a bramki otwierane są od 18:00.

Znamy pierwszych ogłoszonych artystów, jednak lista będzie aktualizowana na bieżąco i uzupełniana o nowe zespoły i daty.

Hałsówka live 2020: Sanah

Sanah to jedna z najciekawszych wokalistek nurtu indie pop i art pop na polskiej scenie. Ma niepowtarzalny styl pisania piosenek – w warstwie tekstowej z wdziękiem i humorem łączy młodzieżowy slang z poezją, muzycznie jak z rękawa sypie chwytliwymi, przebojowymi melodiami. Zauważył ją Dawid Podsiadło (na swoim koncercie zaśpiewał cover jej "Cząstki"), do duetu zaprosił ją Matt Dusk. Wydawane od połowy 2019 roku piosenki przyniosły jej tytuł jednej z największych muzycznych nadziei 2020 roku i rzeszę fanów w całym kraju. Wydana jesienią 2019 winylowa EP-ka "Ja na imię niewidzialna mam" razu dotarła na szczyt listy najpopularniejszych winyli w Empik.com.

Debiutancki album Sanah "Królowa dram" ukazał się 8 maja i od razu trafił na szczyt listy najlepiej sprzedających się płyt w Polsce OLiS. Promujący go drugi singiel "Melodia" również stał się już przebojem  i jak dotąd doczekał się 10 milionów odtworzeń na YouTube.
Sanah wystąpi:

  • 3 lipca – A2 Wrocław
  • 4 lipca - Progresja Warszawa
  • 5 lipca  - ZetPeTe Kraków

Hałsówka live 2020: Poparzeni Kawą Trzy

Poparzeni Kawą Trzy to polski zespół złożony jest przede wszystkim z dziennikarzy. Jego skład tworzą Roman Osica, Krzysztof Zasada, Wojciech Jagielski, Mariusz Gierszewski, Piotrek Sławiński, Marian Hilla i Jacek Kret. Poparzeni Kawą wdarli się przebojem na polską scenę muzyczną, a ich numery "Kawałek do tańca", "Byłaś dla mnie wszystkim", "Wezmę cię", "Okrutna zła i podła" znają chyba wszyscy. Teksty pisze Rafał Bryndal a muzykę, określaną jako miks ska/rocka i miejskiego folku, komponują sami Poparzeni.

Poparzeni Kawą Trzy wystąpią:

  • 10 lipca - Progresja Warszawa
  • 11 lipca - A2 Wrocław
  • 12 lipca  - ZetPeTe Kraków

Hałsówka live 2020: Nocny Kochanek

Zespół Nocny Kochanek tworzą muzycy grupy Night Mistress. Nawę zespołu Nocny Kochanek zawdzięcza Bartoszowi Walaszkowi – reżyserowi popularnej kreskówki "Kapitan Bomba", w której wielokrotnie można było usłyszeć muzykę Night Mistress. Nocny Kochanek ma na swoim koncie trzy studyjne wydawnictwa, z których ostatnim jest „Randka w ciemność”. Album ukazał się w styczniu 2019 roku i pokrył złotem. Pochodzą z niego utwory "Koń na Białym Rycerzu" czy "Czarna Czerń".

Nocny Kochanek wystąpi:

  • 24 lipca - Progresja Warszawa
  • 25 lipca - A2 Wrocław
  • 26 lipca  - ZetPeTe Kraków

Hałsówka live 2020: Gdzie kupić bilety

Bilety w cenie od 79 zł możecie kupić w systemie Going.

Zobacz również: Punk Fest 2020 w Gdańsku. Gdzie i kiedy? [DATA, BILETY, LINE-UP]

Romana Makówka
Romana Makówka Redaktor antyradia
CZYTAJ TAKŻE
Logo 18plus

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.