Trivium wystąpi w Polsce w 2021 roku. W planach także wyjątkowi goście

17.11.2020 09:57
Trivium wystąpi w Polsce w 2021 roku. W planach także wyjątkowi goście Fot. Romana Makówka/Antyradio.pl

Trivium powróci do Polski na wyjątkowy koncert w 2021 roku. Muzycy odwiedzą klub Stodoła w grudniu w naprawdę doborowym towarzystwie.

Ku uciesze fanów jednego z najpopularniejszych zespołów metalowych nowego pokolenia, Trivium wraca na scenę. Muzycy wraz z Heaven Shall Burn zapowiedzieli wspólną trasę koncertową, która obejmie także Polskę. A to nie koniec niespodzianek.

Trivium w Polsce w 2021 roku. Gdzie? Kiedy?

2020 rok był ciężki zarówno dla artystów, ale też dla ich wiernych fanów, którzy nie mogli uczestniczyć w wyczekiwanych koncertach. Pandemia koronawirusa pokrzyżowała wszystkim plany, jednak muzycy rozpoczynają bookowanie tras na rok 2021 z nadzieją, że wówczas warunki pozwolą już na granie w tradycyjnych warunkach.

Przeczytaj także

Wspólną trasę koncertową ogłosił właśnie Trivium oraz Heaven Shall Burn. Obie grupy wydały w tym roku płyty, których nie udało im się promować występami, jednak najwyraźniej wkrótce się to zmieni. Muzycy zapowiedzieli obszerne tourne po Europie, które obejmie również Polskę.

Krążek "Of Truth and Sacrifice" Heaven Shall Burn trafił do naszego zestawienia najlepszych płyt marca 2020.

Trivium i Heaven Shall Burn zagrają w warszawskim klubie Stodoła 13 grudnia 2021 roku. Jednak to nie koniec niespodzianek. Jak poinformowali organizatorzy koncertu, Knock Out Production na scenie w Warszawie pojawią się także dodatkowi goście. Wśród nich usłyszymy metalowców z Wielkiej Brytanii - formację Tesseract oraz amerykańskich reprezentantów deathcore'u - grupę Fit For An Autopsy.

Trivium i Heaven Shall Burn w Polsce. Bilety

Sprzedaż biletów na koncert rozpocznie się 18 listopada 2020 roku o godzinie 10:00. Kolekcjonerskie bilety na miejsca stojące można zakupić za pośrednictwem sklepu Knock Out Production, wejściówki na miejsca siedzące znajdziecie na stronie ebilet.pl.

Ceny biletów:

  • miejsca stojące - 189 -210 zł
  • miejsca siedzące - 219 - 240 zł
Przeczytaj także
Joanna Chojnacka
Joanna Chojnacka Redaktor antyradia
Polub Antyradio na Facebooku
CZYTAJ TAKŻE
Logo 18plus

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.