Trzy koncerty Arkhon Infaustus w Polsce

Aleksandra Degórska
23.01.2018 17:19
Trzy koncerty Arkhon Infaustus w Polsce Fot. materiały prasowe

W ramach trasy Evropa Unlight zobaczymy francuską kapelę na kilku występach. Sprawdźcie szczegóły.

Arkhon Infaustus to zespół, dzięki któremu francuska scena black/deathmetalowa zyskała sławę najbardziej zepsutej na świecie i cieszy się w Polsce kultowym statusem. Grupa powstała w roku 1997 i istnieje do dziś mając na koncie cztery albumy, z których „Orthodoxyn” wydany w roku 2007 zgarnął najwyższe noty spośród nich.

Grupa ma podpisany kontrakt z Osmose Productions. Zeszłoroczny mini-album „Passing the Nekromanteion”, którym DK Deviant przerwał dziesięcioletnią ciszę, lokuje Francuzów w światowej ekstraklasie satanistycznej destrukcji.

Włosi z Demonomancy są w przededniu wydania swojego drugiego albumu „Poisoned Atonement”, którego premierę przewidziano na 23 lutego 2018. W nowej odsłonie, Demonomancy eksponuje i utwierdza rytualny wymiar swojej twórczości, o czym na pewno przekonają swoich fanów w czasie polskiej części trasy.

Arkhon Infaustus i Demonomancy, wspierani przez Anima Damnata i Voidhanger zawitają pod koniec marca do Polski na trzy koncerty:

  • 29 marca 2018 – Poznań, U Bazyla
  • 30 marca 2018 – Łódź, Magnetofon
  • 31 marca 2018 – Kraków, Zet Pe Te

Bilety na trasę Evropa Unlight:

  • 49 złotych (limitowana pula tylko na stronie lefthandsounds.org/bilety)
  • 59 złotych (przedsprzedaż w sieci Eventim od 20.01. oraz na lefthandsounds.org/bilety)
  • 70 złotych (w dniu koncertu)
Aleksandra Degórska Redaktor antyradia
Polub Antyradio na Facebooku
CZYTAJ TAKŻE
Logo 18plus

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.