Ugly Kid Joe na Wacken Open Air 2017 [GALERIA]

Maciej Koprowicz
03.08.2017 14:32
Ugly Kid Joe na Wacken Open Air 2017 [GALERIA] Fot. Romana Makówka/Antyradio.pl

Hardrockowy Ugly Kid Joe zagrał na festiwalu Wacken Open Air 2017 w Niemczech. Mamy dla Was fotorelację z jego koncertu w obiektywie Romany Makówki.

Ugly Kid Joe to jedna z rockowych gwiazd lat 90. W swojej muzyce zespół łączy rock, hard rock, funk i metal. Najsłynniejszym jego albumem jest debiutancki „America’s Least Wanted” z 1992, na którym znalazły się największe hity UKJ – „Cats In The Cradle” i „Everything About You”. Grupa reaktywowała się w 2010 po 13 latach przerwy – ich ostatnim dokonaniem jest jak na razie płyta „Uglier Than They Used ta Be” z 2015.

Zespół 2 sierpnia 2017 dała koncert w ramach tegorocznej edycji festiwalu Wacken Open Air. Antyradio.pl jako jedna z niewielu redakcji uzyskała pełną, ekskluzywną akredytację fotograficzną na tę imprezę. Zobaczcie fotki z występu Ugly Kid Joe autorstwa naszej wysłanniczki, Romany Makówki:

Setlista:

 1. Intro
 2. V.I.P.
 3. Neighbor
 4. C.U.S.T.
 5. Panhandlin' Prince
 6. No One Survives
 7. Devil's Paradise
 8. Cat's in the Cradle
 9. I'm Alright
 10. Milkman's Son
 11. Goddamn Devil

Bisy:

 1. Ace of Spades (cover Motörhead)
 2. Everything About You

Wacken Open Air, który odbywa się w niemieckim Wacken to jedna z największych imprez na świecie dla fanów metalu i rocka. W poprzednich latach wystąpili na niej tacy wykonawcy, jak Sabaton, Tarja Turunen, Saxon, Within Temptation, Dragonforce i Bullet For My Valentine. W 2017 roku w programie festiwalu są występy m.in. Mayhem, Napalm Death, Megadeth, Marilyna Mansona, Apocalyptiki, Lacuny Coil, Paradise Lost, Kreatora, Alice Coopera i wielu innych gwiazd ciężkiego grania. Pierwszego dnia zagrały m.in. Annihilator i Flotsam And Jetsam - sprawdźcie nasze fotorelacje z tych koncertów. Wacken Open Air 2017 trwa od 2 do 5 sierpnia 2017.

Maciej Koprowicz Redaktor antyradia
Polub Antyradio na Facebooku
Logo 18plus

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.