Uriah Heep zagrają w Polsce z okazji 50-lecia istnienia [DATA, MIEJSCE, BILETY]

30.11.2021 19:51
Uriah Heep zagrają w Polsce z okazji 50-lecia istnienia [DATA, MIEJSCE, BILETY] Fot. Romana Makówka / Antyradio.pl

Legenda hard rocka przyjedzie do Polski. Zespół Uriah Heep odwiedzi nas w ramach trasy z okazji 50-lecia istnienia zespołu. Gdzie i kiedy wystąpi grupa oraz w jakiej cenie będą bilety?

Koncert jest częścią trasy z okazji 50-lecia istnienia zespołu. Z tego powodu muzycy przygotowali specjalną formułę wydarzenia oraz niepowtarzalną setlistę, która uwzględnia cały okres działania Uriah Heep.

Uriah Heep zagrają w Polsce z okazji 50-lecia istnienia

W ramach przesuniętej z powodu pandemii trasy z okazji 50-lecia zespołu Uriah Heep zagra 9 listopada 2022 roku w MCK w Katowicach.

50 lat po powstaniu zespół pozostaje w wyśmienitej kondycji scenicznej i nadal koncertuje na całym świecie oraz regularnie nagrywa i wydaje uznane przez krytyków, znakomicie wyprodukowane płyty.

Obecnie w składzie Uriah Heep występują Mick Box (gitara), Bernie Shaw (wokal), Phil Lanzon (klawisze), Russell Gilbrook (perkusja) i basista Dave Rimmer (Zodiac Mindwarp & The Love Reaction), który zastąpił zmarłego w maju 2013 r. Trevora Boldera.

Uriah Heep zagrają w Polsce. Data, miejsce, bilety

Muzycy zagrają 9 listopada 2022 w katowickim Międzynarodowym Centrum Kongresowym. Bilety trafią natomiast do sprzedaży w piątek, 3 grudnia.
Ceny biletów (przedsprzedaż / w dniu koncertu):

  • Kat. I – 260 zł / 280 zł
  • Kat. II – 230 zł / 250 zł
  • Kat. III – 199 zł / 219 zł
  • Kat. IV – 180 zł / 200 zł
Romana Makówka
Romana Makówka Redaktor antyradia
CZYTAJ TAKŻE
Logo 18plus

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.