Uriah Heep zagrają w Polsce z okazji 50-lecia istnienia [DATA, MIEJSCE, BILETY]

30.11.2021 19:51
Uriah Heep zagrają w Polsce z okazji 50-lecia istnienia [DATA, MIEJSCE, BILETY] Fot. Romana Makówka / Antyradio.pl

Legenda hard rocka przyjedzie do Polski. Zespół Uriah Heep odwiedzi nas w ramach trasy z okazji 50-lecia istnienia zespołu. Gdzie i kiedy wystąpi grupa oraz w jakiej cenie będą bilety?

Koncert jest częścią trasy z okazji 50-lecia istnienia zespołu. Z tego powodu muzycy przygotowali specjalną formułę wydarzenia oraz niepowtarzalną setlistę, która uwzględnia cały okres działania Uriah Heep.

Uriah Heep zagrają w Polsce z okazji 50-lecia istnienia

W ramach przesuniętej z powodu pandemii trasy z okazji 50-lecia zespołu Uriah Heep zagra 9 listopada 2022 roku w MCK w Katowicach.

50 lat po powstaniu zespół pozostaje w wyśmienitej kondycji scenicznej i nadal koncertuje na całym świecie oraz regularnie nagrywa i wydaje uznane przez krytyków, znakomicie wyprodukowane płyty.

Obecnie w składzie Uriah Heep występują Mick Box (gitara), Bernie Shaw (wokal), Phil Lanzon (klawisze), Russell Gilbrook (perkusja) i basista Dave Rimmer (Zodiac Mindwarp & The Love Reaction), który zastąpił zmarłego w maju 2013 r. Trevora Boldera.

Uriah Heep zagrają w Polsce. Data, miejsce, bilety

Muzycy zagrają 9 listopada 2022 w katowickim Międzynarodowym Centrum Kongresowym. Bilety trafią natomiast do sprzedaży w piątek, 3 grudnia.
Ceny biletów (przedsprzedaż / w dniu koncertu):

  • Kat. I – 260 zł / 280 zł
  • Kat. II – 230 zł / 250 zł
  • Kat. III – 199 zł / 219 zł
  • Kat. IV – 180 zł / 200 zł
Romana Makówka
Romana Makówka Redaktor antyradia
Polub Antyradio na Facebooku
CZYTAJ TAKŻE
Logo 18plus

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.