29.09.2020 20:50

Vader i Marduk wracają do Polski. Gdzie i kiedy zagrają [DATA, MIEJSCE, BILETY]

Vader i Marduk, dwie legendy ekstremalnego metalu wrócą do Polski już w listopadzie 2020. Sprawdźcie gdzie i kiedy będzie można ich zobaczyć.

Vader i Marduk wracają do Polski
foto: Romana Makówka / Antyradio.pl

Trudno wskazać w historii black metalu zespoły, które nie pogubiły się w swoim stylu lub nie stały się wręcz własną parodią, ale Szwedzi są prawdopodobnie najlepszym przykładem żelaznej konsekwencji i bezkompromisowości.

Vader i Marduk w Polsce

Tytuł ostatniej płyty Marduk mówi wszystko. Morgan Håkansson świętuje trzy dekady na scenie. Wielokrotne zmiany składu nigdy nie zachwiały jego wizji i gdy kolejne skandynawskie kapele powstałe w latach 90. zawieszały działalność, Marduk z wielką determinacją parł do przodu.

Pionierzy polskiego death metalu powracają z szesnastym albumem w swoim dorobku. "Solitude in Madness" jest krążkiem bardziej death metalowym aniżeli poprzedni album "Empire" i najbrutalniejszym wydawnictwem grupy od czasów "Litany". Koncerty na wrześniowej trasie Pandemic Madness pokazały, że załoga dowodzona przez Petera jest w świetnej formie, więc listopadowego koncertu nie warto przegapić!

Vader i Marduk. Gdzie kupić bilety?

Pionierzy polskiego death metalu oraz szwedzka formacja wystąpią już 20 listopada 2020 w katowickim klubie P23.

Natomiast 13 grudnia 2020 Vader, już samodzielnie, zaprezentuje się w gdańskim klubie B90, w ramach trasy promującej szesnasty w dyskografii zespołu album – "Solitude in Madness".
Przedsprzedaż startuje 30 września 2020 o godzinie 12:00

BILETY:

  • BILETOMAT
  • GOING
  • EMPIK
  • EBILET
  • EVENTIM
  • MEDIA MARKT

Vader i Marduk. Zasady bezpieczeństwa i ograniczenia

Warunkiem uczestnictwa w imprezie jest wypełnienie oświadczenia o stanie zdrowia. 

Przestrzeń koncertu będzie specjalnie zabezpieczona oraz zdezynfekowana zgodnie z zaleceniami rządu. Każdy uczestnik proszony jest o utrzymanie odstępu 2 m lub zakrycie nosa i ust (wtedy ten odstęp nie obowiązuje). Na wejściu dostępny będzie dozownik z płynem do dezynfekcji rąk.

Ograniczenia wiekowe:

  • Wstęp na koncert dla małoletnich powyżej 13 roku życia  - tylko za pisemną zgodą rodzica.
  • Małoletni poniżej 13 roku życia - wymagana obecność pełnoletniego opiekuna

Zobacz również: Wacken Open Air 2021 zaprasza noc duchów. Kiedy poznamy kolejne ogłoszenia zespoły?

Tagi: Marduk Vader