Vader i Marduk wracają do Polski. Gdzie i kiedy zagrają [DATA, MIEJSCE, BILETY]

29.09.2020 20:50
Vader i Marduk wracają do Polski. Gdzie i kiedy zagrają [DATA, MIEJSCE, BILETY] Fot. Romana Makówka / Antyradio.pl

Vader i Marduk, dwie legendy ekstremalnego metalu wrócą do Polski już w listopadzie 2020. Sprawdźcie gdzie i kiedy będzie można ich zobaczyć.

Trudno wskazać w historii black metalu zespoły, które nie pogubiły się w swoim stylu lub nie stały się wręcz własną parodią, ale Szwedzi są prawdopodobnie najlepszym przykładem żelaznej konsekwencji i bezkompromisowości.

Vader i Marduk w Polsce

Tytuł ostatniej płyty Marduk mówi wszystko. Morgan Håkansson świętuje trzy dekady na scenie. Wielokrotne zmiany składu nigdy nie zachwiały jego wizji i gdy kolejne skandynawskie kapele powstałe w latach 90. zawieszały działalność, Marduk z wielką determinacją parł do przodu.

Pionierzy polskiego death metalu powracają z szesnastym albumem w swoim dorobku. "Solitude in Madness" jest krążkiem bardziej death metalowym aniżeli poprzedni album "Empire" i najbrutalniejszym wydawnictwem grupy od czasów "Litany". Koncerty na wrześniowej trasie Pandemic Madness pokazały, że załoga dowodzona przez Petera jest w świetnej formie, więc listopadowego koncertu nie warto przegapić!

Vader i Marduk. Gdzie kupić bilety?

Pionierzy polskiego death metalu oraz szwedzka formacja wystąpią już 20 listopada 2020 w katowickim klubie P23.

Natomiast 13 grudnia 2020 Vader, już samodzielnie, zaprezentuje się w gdańskim klubie B90, w ramach trasy promującej szesnasty w dyskografii zespołu album – "Solitude in Madness".
Przedsprzedaż startuje 30 września 2020 o godzinie 12:00

BILETY:

  • BILETOMAT
  • GOING
  • EMPIK
  • EBILET
  • EVENTIM
  • MEDIA MARKT

Vader i Marduk. Zasady bezpieczeństwa i ograniczenia

Warunkiem uczestnictwa w imprezie jest wypełnienie oświadczenia o stanie zdrowia. 

Przestrzeń koncertu będzie specjalnie zabezpieczona oraz zdezynfekowana zgodnie z zaleceniami rządu. Każdy uczestnik proszony jest o utrzymanie odstępu 2 m lub zakrycie nosa i ust (wtedy ten odstęp nie obowiązuje). Na wejściu dostępny będzie dozownik z płynem do dezynfekcji rąk.

Ograniczenia wiekowe:

  • Wstęp na koncert dla małoletnich powyżej 13 roku życia  - tylko za pisemną zgodą rodzica.
  • Małoletni poniżej 13 roku życia - wymagana obecność pełnoletniego opiekuna

Zobacz również: Wacken Open Air 2021 zaprasza noc duchów. Kiedy poznamy kolejne ogłoszenia zespoły?

Romana Makówka
Romana Makówka Redaktor antyradia
CZYTAJ TAKŻE
Logo 18plus

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.