Vader ogłosił trasę po Polsce. W jakich miastach zobaczycie "Przebudzenie Tyranów 2022"? [DATY, MIEJSCA, BILETY]

12.01.2022 13:53
Vader ogłosił trasę po Polsce. W jakich miastach zobaczycie "Przebudzenie Tyranów 2022"? [DATY, MIEJSCA, BILETY] Fot. Romana Makówka / Antyradio.pl

Pionierzy polskiego death metalu, zespół Vader, zapowiedzieli trasę po Polsce. Gdzie i kiedy zobaczymy Petera i jego ekipę?

Vader to legenda nie tylko polskiej sceny, ale jeden z najbardziej konsekwentnych i najciężej pracujących zespołów death metalowych świata. Letnie występy grupy wraz z Kat & Roman Kostrzewski, Gruzją, Jadem i Clairvoyance pokazały, że załoga dowodzona przez Petera jest w świetnej formie, więc lutowych koncertów nie warto przegapić.

Vader ogłosił trasę po Polsce

Vader to jeden z najlepiej rozpoznawalnych polskich zespołów na świecie. Grupa, obracająca się w konwencji szeroko pojętego metalu od początku dowodzona jest przez Piotra "Petera" Wiwczarka.

Na lutowe koncerty w Polsce szykujemy wyjątkowy zestaw utworów. Bieżący rok to czas wielu jubileuszów: 30 lat od wydania debiutanckiego "The Ultimate Incantation", 25-lecie albumu "Black to the Blind" oraz 20-lecie obchodzić będzie "Revelations". Z tego ostatniego przypomnieć Wam chcemy dawno niegrany, epicki "Revelations of Black Moses" oraz nigdy niegrany "Whispers". Z okazji tego, że już na wiosnę pojawi się piękna reedycja wydawnictwa "Sothis", muzyki z tej płyty również nie zabraknie. Przypomnimy również pieśni z początkowego, polskojęzycznego okresu Vader. Nie zabraknie "Tyranów Piekieł" czy "Necropolis", ale też "Giń Psie" czy "Przeklęty na Wieki". Będzie też kilka innych niespodzianek. W zestawie live pojawią się także ostre dźwięki z "Solitude in Madness" czy wspominanego ostatnio "De Profundis". Zapraszamy!

- zapowiada Peter.

Polecamy

Vader ogłosił trasę po Polsce. Daty, miejsca, bilety

Szczegółowa rozpiska koncertów prezentuje się następująco:

  • 17 II Wrocław, A2
  • 18 II Warszawa, Progresja
  • 19 II Kraków, Hype Park
  • 20 II Katowice, P23
  • 22 II Gdańsk, B90
  • 23 II Szczecin, Kosmos
  • 24 II Poznań, U Bazyla
  • 25 II Łódź, Scenografia
  • 26 II Skarżysko Kamienna, Semafor
  • 27 II Bydgoszcz, Fabryka Lloyda

Bilety będą dostępne w sprzedaży już piątku (14 stycznia), od godziny 10:00.

CENY BILETÓW:
I pula – 90 zł – przedsprzedaż do dnia poprzedzającego dany koncert w: Knock Out Music Store oraz w sieciach Ticketos i eBilet
II pula – 100 zł – w dniu koncertu

Wszystkie bilety elektroniczne będzie można wymienić na druki kolekcjonerskie przy wejściu na koncert.

Romana Makówka
Romana Makówka Redaktor antyradia
CZYTAJ TAKŻE
Logo 18plus

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.