26.06.2018 17:00

WOŚP zaprasza na Pol'And'Rock 2018 w oficjalnym spocie. Co czeka nas na tegorocznej edycji festiwalu?

Zobaczcie, jak prezentuje się oficjalne wideo promujące Pol'And'Rock Festival 2018.

WOŚP zaprasza na Pol'And'Rock 2018 w oficjalnym spocie. Co czeka nas na tegorocznej edycji festiwalu?
foto: Reporter / East News

Fundacja Wielka Orkiestra Świątecznej Pomocy zaprasza na organizowany po raz 24. Najpiękniejszy Festiwal Świata, który będzie podziękowaniem za zaangażowanie Polaków w Finał WOŚP. Odbędzie się on tradycyjnie w Kostrzynie nad Odrą, w dniach 2-4 sierpnia 2018, tym razem pod nazwą Pol'and'Rock Festival.

Jak co roku istotą wydarzenia będzie muzyka rozbrzmiewająca z 4 scen. Uczestnicy festiwalu wsłuchiwać się będą w mądre słowa wypowiadane przez bohaterów spotkań Akademii Sztuk Przepięknych. Po raz kolejny festiwal będzie też spotkaniem ludzi, którym bliskie są hasła „Miłość! Przyjaźń! Muzyka! Stop przemocy! Stop narkotykom!”.

Zobaczcie, jak prezentuje się oficjalny spot reklamujący festiwal:

24. Pol'and'Rock Festival będzie tradycyjnie festiwalem niekomercyjnym, niebiletowanym. Organizowany jest przez Wielką Orkiestrę Świątecznej Pomocy. Oprócz muzyki i zabawy skupiać się będzie na działalności edukacyjnej, na budowaniu społeczeństwa obywatelskiego i na promowaniu ogólnoludzkich wartości.

Pol'And'Rock Festival - dawny Przystanek Woodstock

Pol'and'Rock Festival to największy w Polsce i jeden z największych w Europie festiwali muzycznych. Wystąpią m.in. Arch Enemy, Goo Goo Dolls, Lao Che, The Inspector Cluzo, Booze and Glory, Big Mountain, Blues Pills, Balkan Beat Box, Gojira, Frank Carter and The Rattlesnakes, Czesław Śpiewa Solo Act, Soulfly, jak również You Me At Six, Artur Barciś i Tides From Nebula. Pojawią się także Wojtek Mazolewski, Death by Chocolate, YB, jak również In Flames, Vile Assembly, Apey & The Pea oraz Bogowie Metalu - Judas Priest.

Dawny Przystanek Woodstock w 2016 i 2017 roku był imprezą o podwyższonym ryzyku. Dlatego też w 2018 roku Fundacja Wielka Orkiestra Świątecznej Pomocy postanowiła sama złożyć wniosek o zaopiniowanie przez policję planu zabezpieczenia 24. Pol’and’Rock Festival. Organizator Festiwalu otrzymał pierwszą pozytywną opinię na temat zabezpieczenia medycznego Festiwalu.

Aleksandra Degórska
Tagi: Koncerty Przystanek Woodstock - Pol and Rock Festival