Wacken Open Air 2023. Festiwal wyprzedał się w 5 godzin na rok przed jego rozpoczęciem

08.08.2022 16:12
Wacken Open Air 2023. Festiwal wyprzedał się w 5 godzin na rok przed jego rozpoczęciem Fot. Romana Makówka

Jeden z największych metalowych festiwali na świecie, Wacken Open Air, wyprzedał się w 5 godzin na rok przed jego rozpoczęciem!

Wacken Open Air to jeden z największych na świecie metalowych festiwali. Impreza odbywa się regularnie od 1990 roku. 6 sierpnia zakończyła się tegoroczna edycja wydarzenia. Chwilę później wystartowała przedsprzedaż biletów na festiwal, który odbędzie się w Niemczech za rok. Wejściówki zniknęły w zawrotnym

Wacken Open Air 2023: Festiwal wyprzedał się w 5 godzin

5 godzin. Tyle potrzebowali fani Wacken Open Air na wykupienie wszystkich biletów na imprezę, która wystartuje dopiero za rok. Kolejny festiwal planowany jest w dniach 2 - 5 sierpnia 2023 roku.

Polecamy

W porównaniu do lat ubiegłych przedsprzedaż na 2023 rok została uruchomiona tym razem w niedzielę 07.08.2022 o godzinie 20:00. Po pięciu godzinach osiągnięto już ustalony limit 80.000 biletów i promotorzy W:O:A poinformowali o wyprzedanej 32.  edycji festiwalu Wacken Open Air
 

Wyprzedanie festiwalu w tak krótkim czasie jest wręcz niewiarygodne, szczególnie w tych czasach! Wsparcie społeczności jest ogromnie ważne. Dzięki zaufaniu naszych fanów możemy w pełni skupić się na organizacji wydarzenia w 2023 roku. Festiwal odbędzie się pod hasłem "Vikings", a oprócz wielkiego Iron Maiden będę miał w zanadrzu jeszcze jedną lub nawet dwie wielkie atrakcje.

- mówi promotor Thomas Jensen.

To ogromny dowód zaufania od naszych fanów i bardzo go doceniamy!

- dodaje promotor Holger Hübner.
 
Pozostała część biletów zostanie zachowana dla oficjalnych partnerów Wacken Open Air.

Organizatorzy podkreślają, żeby nie kupować biletów na wydarzenie od osób trzecich. Wejściówki z podejrzanych źródeł mogą być nieprawdziwe i nie będą respektowane przy wejściu na festiwal.

W sieci pojawiły się już pierwsze informacje o lineupie Wacken Open Air w 2023 roku. Na festiwalu wystąpią między innymi  Iron Maiden, Megadeth, Dropkick Murphys, Beartooth, Ensiferum, Deicide, Wardruna, Jinjer, Pentagram, Two Steps from Hell.

Romana Makówka
Romana Makówka Redaktor antyradia
CZYTAJ TAKŻE
Logo 18plus

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.