Waterparks w Polsce. Zespół zagra w ramach trasy "See You In The Future" [DATA, MIEJSCE, BILETY]

21.10.2020 14:20
Waterparks w Polsce. Zespół zagra w ramach trasy "See You In The Future" [DATA, MIEJSCE, BILETY] Fot. materiały prasowe organizatora / Live Nation

Trio z Houston: Awsten Knight, Otto Wood i Geoff Wigington wystąpią na jedynym koncercie w Polsce. Ich muzyka balansuje między rockiem, alternatywą, elektroniką z popowymi ambicjami i śmiałym hip-hopem, rażąco lekceważąc zasady.

W 2020 roku podpisał umowę z 300 Entertainment. Waterparks zyskał popularność dzięki animowanym stylom muzycznym. Wydany w 2019 roku "Fandom" wyniósł ich na nowe krytyczne i komercyjne szczyty. Album, zdobywając serię najlepszych wyników w karierze Waterparks, wylądował na 2. miejscu listy przebojów Billboard Top Alternative Albums i był ich pierwszym debiutem w Top 40 na liście Billboard Top 200.

Waterparks w Polsce. Data, miejsce, bilety

Pod koniec 2019 roku i na początku 2020 roku graliśmy koncerty na trasie FANDOM Tour, które były zdecydowanie największe, jakie dotychczas zrobiliśmy. Dzięki samodzielnym opracowywaniu koncepcji i zaangażowaniu w produkcję odbierałem tę trasę jako najbardziej osobistą ze wszystkich dotychczasowych. W ostatnim czasie mieliśmy okazję usiąść do pomysłów na show i opracować koncerty w sposób, jakiego nigdy wcześniej sobie nie wyobrażaliśmy, więc jestem gotowy, aby wszystkie te pomysły wprowadzić w życie. Poza tym jestem naprawdę cholernie zmęczony niegraniem koncertów. Więc bądź bezpieczny, noś maskę, myj ręce, a zobaczymy się w przyszłości.

- mówi frontman zespołu, Awsten Knight.

Przeczytaj także

Zespół ogłosił również wydanie "Fandom. Live in the UK!", pierwszego koncertowego filmu i albumu zespołu. Koncert został nagrany w styczniu 2020 roku w O2 Academy w Birmingham podczas wyprzedanego koncertu trasy "Fandom".

Producenci wykonawczy, Awsten Knight i Jawn Rocha, wykorzystali specjalne efekty, aby stworzyć niesamowite doświadczenie, które jest zarówno ekscytujące, jak i bardzo intymne. Premiera będzie miała miejsce 27 listopada 2020.

Zawsze chciałem, żeby Waterpark miał swój koncert nagrany na DVD, bo uwielbiam oglądać filmy innych zespołów. Chciałem podejść do tego inaczej i spróbować zrobić z tego dzieło sztuki, a nie tylko dokument z tego wieczoru. Będąc reżyserem, chciałem, żeby był to w pewnym sensie Waterparks IAMX show w alternatywnym wszechświecie, więc każda piosenka jest stylizowana na wzór emocji, jakie czuję, kiedy występujemy. Edytowanie zajęło nam 6 miesięcy, aby móc stworzyć coś co uważamy za innowacyjne/abstrakcyjne, ale jednocześnie przemyślane i spójne.

-podkreśla Knight.

Waterparks zagrają 8 lipca 2021 w warszawskiej Proximie.

Przedsprzedaż Ticketmaster rozpocznie się w czwartek, 22 października o 10.00 na Ticketmaster.pl i potrwa do piątku, 23 października do 10.00.

Bilety trafią do sprzedaży ogólnej w piątek, 23 października o 10.00 na LiveNation.pl i Ticketmaster.pl.

Zobacz również: Irańska wokalistka i kompozytorka Sevdaliza wraca do Polski. Sprawdź szczegóły wydarzenia [DATA, MIEJSCE, BILETY]

Romana Makówka
Romana Makówka Redaktor antyradia
Polub Antyradio na Facebooku
CZYTAJ TAKŻE
Logo 18plus

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.