Whitesnake, twórcy hitu "Here I Go Again" zagrają w Polsce. Zespół żegna się z fanami

06.09.2021 11:15
Whitesnake, twórcy hitu "Here I Go Again" zagrają w Polsce. Zespół żegna się z fanami Fot. Marcin Kaminski/East News

Whitesnake, rockowa legenda lat 80. i 90. wyrusza na pożegnalną trasę koncertową. Jednym z przystanków będzie Polska. Sprawdź szczegóły!

Ostatnia płyta studyjna w dorobku Whitesnake "Flesh & Blood" ukazała się w 2019 roku. Promując ten album, zespół zagrał 65 koncertów w 30 krajach dla ponad 750 000 fanów.

Whitesnake w Polsce w 2022 roku

Legendarna, dowodzona przez Davida Coverdale'a formacja Whitesnake ogłosiła właśnie trasę, podczas której pożegna się ze swoimi fanami na całym świecie. Muzycy przyjadą również do Polski.

Polecamy

Jesteśmy naprawdę podekscytowani i nie możemy się już doczekać, aby wystąpić w krakowskiej TAURON Arenie w 2022 r. na trasie Farewell Tour, świętującej dziedzictwo Whitesnake, z utworami, które od prawie 50 lat podbiją rockowe listy przebojów na całym świecie. Jestem absolutnie zachwycony, że mogę powitać w szeregach Whitesnake niezwykle uzdolnionego DINO JELUSICKA. Zwróciliśmy na niego uwagę już 2 lata temu, kiedy graliśmy razem w Zagrzebiu. Pokochacie go!
Jestem bardzo zaszczycony i wdzięczny, że od prawie 50 lat nadal mogę koncertować na tej planecie. Świętowałem i   cieszyłem się niezapomnianymi chwilami z milionami ludzi, z których wszyscy dołączyli do mnie i wspierali mnie w tej nadzwyczajnej podróży… Naprawdę kocham te wspólne przeżycia z moimi niesamowitymi muzykami i po prostu uwielbiam swoją pracę i tak zawsze będzie… Prawie 5 dekad pysznej zabawy !!! Dziękuję WAM!!

- komentuje David Coverdale.

Razem z Whitesnake na koncercie w Krakowie wystąpi Europe. Zespół to jeden ze skandynawskich grup, którym udało się zachwycić słuchaczy z całego świata. Działająca od blisko czterech dekad grupa nie spoczywa na laurach, wciąż koncertuje i wydaje kolejne albumy. - ostatni z nich, "Walk the Earth", ukazał się w październiku 2017 roku. Zespół występował w Polsce kilkakrotnie. Tym razem twórcy "The Final Countdown" towarzyszą Whitesnake na pożegnalnej trasie.

Whitesnake w Polsce. Data, miejsce, bilety

Whitesnake i Europe w Polsce. Szczegóły

Zespół Whitesnake będzie można usłyszeć  12 czerwca 2022 roku w TAURON Arena Kraków, a w roli gościa specjalnego wystąpi Europe. Bilety do sprzedaży trafią już 10 września. Formacja zagra wszystkie swoje największe przeboje, powstałe przez ponad 40 lat istnienia.
Polski koncert odbędzie się 12 czerwca, 2022 r. w TAURON Arena Kraków, a w roli gościa specjalnego wystąpi Europe. Bilety do sprzedaży trafią już 10 września!
Ceny biletów w przedsprzedaży:

  • Płyta -  220 PLN
  • Sektory I kat. – 290 PLN
  • Sektory II kat. - 260 PLN

Bilety do nabycia od 10 września, godz. 10.00 na stronie  shop.metalmind.com.pl oraz w bileteriach

Whitesnake_poster
Romana Makówka
Romana Makówka Redaktor antyradia
CZYTAJ TAKŻE
Logo 18plus

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.