21.08.2015 08:38

Wielka scena na Linkin Park

Koncert amerykańskiego zespołu w Rybniku zbliża się wielkimi krokami. Zobaczcie, jak wygląda scena na kilka dni przed występem!

Wielka scena na Linkin Park
foto: materiały prasowe

Na Stadionie Miejskim w Rybniku trwają intensywne prace przy budowie sceny na koncert Linkin Park. W czwartek, 20 sierpnia 2015 roku, między innymi montowana była jej podstawa, tak zwana wanna, która zostanie wypełniona 20 tysiącami litrów wody i będzie służyć jako balast. Cała scena będzie miała 43 metry szerokości i 21 metrów wysokości. Zostanie na niej zamontowana ściana ledowa składająca się z 9 elementów.

Sprawdźcie, jak prezentuje się estrada tuż przed przyjazdem amerykańskiej kapeli!

foto: materiały prasowe
foto: materiały prasowe
foto: materiały prasowe
foto: materiały prasowe

Liczby, które wiążą się ze sprzętem wykorzystanym do zorganizowania koncertu są imponujące. Linkin Park pobija rekordy... Do nagłośnienia imprezy wykorzystanych zostanie 5 ton sprzętu. Między innymi w każdym z segmentów pojawi się aż 27 kolumn.

Marek Kurzawa z agencji Prestige MJM, która wspólnie z Urzędem Miasta w Rybniku jest organizatorem koncertu Linkin Park, stwierdził, że czegoś takiego w tym mieście jeszcze nie było...

"

To znacznie więcej aniżeli przy okazji poprzednich koncertów w Rybniku. Do tej pory rekord należał do Guns N’ Roses - 14 kolumn w jednym segmencie. "

Niemałe wrażenie robi również koncertowy rider zespołu Linkin Park...

Występ Amerykanów w Rybniku odbędzie się 25 sierpnia 2015 roku. Bilety na koncert cały czas można nabywać poprzez strony: prestigemjm.com, eBilet.pl oraz ticketpro.pl, a także w sieci salonów Empik na terenie całego kraju.

Ceny biletów:

General Admission 193 zł

Golden Circle 283 zł

Golden Circle Early Entrance 363 zł

Trybuny 223 zł

Premium VIP 699 zł

Wybieracie się na koncert Linkin Park?

Magda Słomka
Tagi: Koncerty Linkin Park