Wiemy, kto wystąpi w roli gościa specjalnego na koncercie Lenny'ego Kravitza w Polsce
02.03.2020 13:46
Wiemy, kto wystąpi w roli gościa specjalnego na koncercie Lenny'ego Kravitza w Polsce Fot. Romana Makówka / Antyradio.pl

W czerwcu 2020 roku muzyk Lenny Kravitz po raz kolejny odwiedzi Polskę. Wokalista zagra w 15 czerwca w Arenie Gliwice. Sprawdź, kto wystąpi w roli gościa specjalnego!

Lenny Kravitz, uważany za jednego z najwybitniejszych muzyków rockowych naszych czasów. Artysta znany jest ze swoich energetycznych koncertów, podczas których podnosi wysoko poprzeczkę swoją muzyką, idealnie łącząc brzmienia rock ‘n’ rolla, funku, bluesa i soulu.

Cory Henry & The Funk Apostles w Polsce

Cory Henry to pianista jazzowy, wirtuoz gry na organach Hammonda B-3, a także producent muzyczny. Amerykański artysta dwukrotnie został laureatem nagrody Grammy, jest też znany z występów w zespole jazzowym Snarky Puppy. W swojej twórczości inspiruje się m.in. muzyką gospel, jazzem i soulem.

Przeczytaj także

W jego muzyce słychać wpływy nowojorskiego dzieciństwa artysty i inspirację muzyką gospel, a także takimi legendami jak Stevie Wonder.

Cory Henry & The Funk Apostles to projekt tworzony z ogromną pasją i sercem do muzyki. Charyzmatyczne osobowości i dynamiczne, często improwizowane występy na żywo przysporzyły im sporej grupy fanów, którzy z wyczekiwaniem śledzą kolejne muzyczne kroki zespołu.

Lenny Kravitz w Polsce w 2020 roku. Bilety

Bilety na wydarzenie w regularnej sprzedaży są dostępne od piątku 18.10.2019 od godz. 10:00 na LiveNation.pl oraz Ticketmaster.pl

Zobacz też: Lenny Kravitz zgubił swoje okulary i prosi fanów o pomoc w odzyskaniu ich 

Romana Makówka
Romana Makówka Redaktor antyradia
Polub Antyradio na Facebooku
Logo 18plus

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.