23.01.2020 10:57

Wokalista Hammerfall nagrał zaproszenie dla polskich fanów. Zdradza w nim swój sekret [WIDEO]

Mistrzowie power metalu, szwedzki Hammerfall, ponownie odwiedzi Polskę. Zespół zagra 18 lutego 2020 w Warszawie w klubie Progresja oraz 19 lutego 2020 w klubie Studio w Krakowie.

Hammerfall
foto: Romana Makówka / Antyradio.pl

Powermetalowa formacja Hammerfall promuje swój nowy album "Dominion", który ukazał się nakładem Napalm Records 16 sierpnia 2020 roku nakładem Napalm Records. Pierwszy singiel z tego wydawnictwa nosi tytuł  „(We Make) Sweden Rock”.

Specjalne zaproszenie z niespodzianką dla fanów

Dla wszystkich fanów zespołu Hammerfall wokalista Joacim Cans nagrał specjalne zaproszenie, w którym zaprosił fanów na swoje koncerty.

Wyjawił również mały sekret:

Podczas krakowskiego koncertu Joacim Cans będzie obchodził swoje 50 urodziny!

Mamy nadzieję, ze fani przygotują z tej okazji specjalną niespodziankę!!

Hammerfall w Polsce

Hammerfall występował już na całym świecie od Indii po Australię i dzielił scenę z takimi artystami jak np. Iron Maiden, Rammstein czy Dio. W 2014 album grupy „r.Evolution” znalazł się na pierwszym miejscu na liście Billboard Heatseekers, a także na czele szwedzkiej listy przebojów.

Założony w 1993 roku w szwedzkim Göteborg przez Oscara Dronjaka zespół w latach 90. doprowadził do odrodzenia się metalu w Europie i od tego czasu uznawany jest za jedną z najlepszych powermetalowych marek.

Hammerfall na dwóch koncertach w Polsce w 2020

Hammerfall wyruszy niebawem w europejską trasę koncertową, promującą album "Dominion", w ramach której zespół zagra w Polsce dwukrotnie: 18 lutego 2020 w Warszawie w klubie Progresja oraz 19 lutego 2020 w klubie Studio w Krakowie. W charakterze supportu zaprezentują się Battle Beast i Serious Black.

Bilety na koncerty Hammerfall trafiły do sprzedaży w piątek, 26 lipca 2019.

Wejściówki na warszawski koncert kosztują 120 w przedsprzedaży, zaś w dzień koncertu 140 złotych.

W Krakowie bilety będą kosztować 120/ 140 zł za miejsca stojące i 140/160 zł za miejsca siedzące. Bilety do nabycia od shop.metalmind.com.pl, www.eventim.pl, www.ebilet.pl, www.biletin.pl.

Zobacz również: Hammerfall: Album, trasa po Europie. Zespół przyjedzie do Polski?

Tagi: Koncerty Hammerfall