14.09.2017 16:48

Wokalista Sexbomby stworzył specjalną setlistę dla Antyradio.pl

Zobaczcie, jakie punkowe kawałki polecił czytelnikom serwisu Antyradio.pl Robert Szymański.

Wokalista Sexbomby stworzył specjalną setlistę dla Antyradio.pl
foto: Romana Makówka / Antyradio.pl

Z okazji zbliżającej się wielkimi krokami kolejnej edycji Punk Festu mamy dla Was niespodziankę prosto od Roberta Szymańskiego, wokalisty Sexbomby. Zespół gra nieprzerwanie od 1986 roku. Debiutował na Festiwalu jarocińskim w 1986 roku, a strona zespołu jest najdłużej działającą stronę internetową polskiego wykonawcy.

A oto co powiedział Robert tworząc specjalną setlistę dla Antyradio.pl:

"

Chciałbym wieczorową porą zwrócić Waszą uwagę na pięć punkowych kawałków, których ostatnio nałogowo słucham. Nie mam zamiaru twierdzić, że są najlepsze czy też najważniejsze w punkrocku, czy na świecie... ale od jakiegoś czasu odpalam je niezmiennie, co i Wam polecam. Kolejność jest przypadkowa i nie gra roli. "

Ramones - „I Wanna Be Sadeted”

Rancid - „Ruby Soho”

Damned - „New Rose”

Buzzcocks - „Ever Fallen In Love”

KSU - „Kto cię obroni Polsko”

Na tym nie koniec niespodzianek. Jedna z gwiazd kolejnej edycji Punk Festu wypuściła właśnie nowy teledysk:

"

„Podziemna Polska” dedykowana jest wszystkim tym, którzy tworzyli, tworzą i będą tworzyć w przyszłości scenę niezależną w Polsce oraz wszystkim tym, którzy ją wspierają. Szacunek. Znajdziecie w tym obrazie wiele znajomych twarzy, a być może także siebie... "

Utwór „Podziemna Polska” pochodzi z płyty „Spam”. Znalazł się również na dwupłytowym winylu zatytułowanym „Sexxxbomba” wydanym z okazji jubileuszu zespołu. Wydawcą obu tytułów jest Lou&Rocked Boys.

Kolejna edycja Punk Festu odbędzie się tym razem w Rzeszowie. Organizatorzy zapowiadają, że jak zawsze będzie można liczyć na ściśle wyselekcjonowaną, absolutną klasykę gatunku, najlepszy skład oraz największe punkowe klasyki w najlepszych wykonaniach.

Podczas tegorocznej edycji Punk Fest wystąpi aż osiem zespołów. Impreza odbędzie się 21 października 2017 w klubie Life House. Bilety kolekcjonerskie nabywać można w klubie Life House, Trasie Podziemnej i Thorn&Emm w Rzeszowie, a bilety z systemu Ticketpro zakupić można w sieciach sklepów Empik, Media Markt i Saturn w całej Polsce.

Aleksandra Degórska
Tagi: Koncerty Punk Fest