10.01.2018 16:12

Wokalistka Satarial występuje ze świeczką w waginie. Rosyjski zespół wywoła kontrowersje na polskim koncercie?

Metalowcy zaprezentują już niebawem swoje erotyczne i bardzo kontrowersyjne show w Krakowie.

Wokalistka Satarial występuje ze świeczką w waginie. Rosyjski zespół wywoła kontrowersje na polskim koncercie?
foto: kadr z wideo

Uwaga! Materiał nie jest przeznaczony dla osób poniżej 18 roku życia.

Kto zrozumie artystę? Szczególnie, gdy na oczach innych się kaleczy i ma takie pomysły, na które inni by w ogóle nie wpadli. Rosyjski zespół Satarial wykonuje muzykę metalową, ale zdobył rozgłos przez swoje dziwne sceniczne show. Muzycy mają zakaz występowania w Rosji i patrząc na wideo z koncertów łatwo domyślić się dlaczego.

Występy kapeli wypełnione są mistycyzmem i erotyką - perkusistka wkłada wokalistce do waginy palącą się świeczkę. Nie wierzycie? Obejrzyjcie poniższe nagranie od 1:52 minuty nagrania. Ostrzegamy, że osobom o słabych nerwach mogą poczuć mdłości:

Kapela wystąpi 5 kwietnia 2018 w Żorach, natomiast 6 kwietnia 2018 w Zet Pe Te w Krakowie. Organizatorzy tak zachęcają do tego show:

"

Na przedstawieniu zobaczyć będzie można magiczne tańce nagich kapłanek, które otulą Was wonią księżycowego kadzidła, pijąc wino z kotła bezbożnej czarownicy. "

Czy koncert wzbudzi kontrowersje? Jak wiadomo w naszym kraju nieraz dochodziło do protestów środowisk katolickich przed koncertami kontrowersyjnych twórców. Z takimi problemami spotkał się nieraz m.in. Behemoth, któremu zarzucono antypolskie i antychrześcijańskie prowokacje.

Aleksandra Degórska
Tagi: Koncerty