24.03.2017 13:34

Wystartowała sprzedaż biletów na koncert Helloween

Helloween z Kiske i Hansenem ruszają w trasę koncertową, na którą fani czekali od lat. W jakiej cenie są bilety na to wydarzenie?

Wystartowała sprzedaż biletów na koncert Helloween
foto: materiały prasowe

Helloween połączył ponownie siły z dawnym wokalistą Michaelem Kiske oraz gitarzystą Kaiem Hansenem i w ramach trasy koncertowej „Pumpkins United” odwiedzi Polskę. Koncert odbędzie się 28 listopada 2017 w Hali Koło w Warszawie. W trakcie prawie 3 godzinnego koncertu oryginalny line-up wykona wiele klasyków Helloween, powstałych w trakcie trzech dekad funkcjonowania zespołu.

Bilety na koncert weszły do sprzedaży 24 marca 2017. 

Ceny biletów:

  • 150 złotych (przedsprzedaż)
  • 170 złotych (w dniu koncertu)

Helloween to jeden z najlepszych materiałów eksportowych Niemiec. Muzycy uważani są za ojców chrzestnych niemieckiego speed metalu, stali się jednym z najbardziej wpływowych zespołów metalowych na świecie. W trakcie swojej ponad trzydziestoletniej kariery muzycy zagrali na największych festiwalach metalowych, wśród których można wymienić choćby Rock in Rio, Loudpark w Tokyo, Wacken czy nasz rodzimy Woodstock. Do tej pory zespół wydał 15 albumów studyjnych i 3 koncertówki, które łącznie sprzedały się w nakładzie 8 milionów sztuk, 14 z nich pokryło się złotem, a 6 platyną.

Podczas pracy nad książką „Hellbook”, dokumentującej działalność zespołu, muzycy zdali sobie sprawę z tego jak wiele udało im się osiągnąć i jak wiele jeszcze przed nimi. To wtedy zrodził się pomysł trasy Pumpkins United. 

Aleksandra Degórska
Tagi: Koncerty Helloween