Yungblud na jedynym koncercie w Polsce [DATA, MIEJSCE, BILETY]

07.04.2022 14:03
Yungblud Fot. materiały prasowe

Sprawdźcie, gdzie możecie kupić bilety na nadchodzący koncert Yungblud.

Urodzony w Yorkshire w Anglii multiinstrumentalista Yungblub gra na gitarze, basie, pianinie i perkusji. Pokazujący środkowy palec dla bezsensownej opresji, naginający gatunki brytyjski rocker stał się siłą napędową światowego ruchu, który zachęca ludzi do tego, by byli sobą i byli z tego dumni. Muzyk wystąpi już niebawem w Polsce.

Polecamy

Yungblud na jedynym koncercie w Polsce [DATA, MIEJSCE, BILETY]

Yungblud wystąpi 10 maja 2022 w Warszawie na EXPO XXI. Bilety w cenie 149 złotych można zakupić na stronie LiveNation.pl.

Magazyn NME pochwalił jego debiutancki "Loner" z 2019 roku jako "jeden z największych hymnów wszech czasów". a jego utwór "I Think I’m Okay" z Machine Gun Kelly i Travisem Barkerem zgromadził około 260 milionów streamów, osiągając platynowy certyfikat w USA i Australii. Jego najnowszy album "Weird" trafił prosto na pierwsze miejsce w Wielkiej Brytanii w ciągu roku bez koncertowania.

Polecamy

Dzięki swojej dynamicznej mieszance potężnej energii na żywo i pouczającego komentarza społecznego, wyprzedał trasy koncertowe na całym świecie i gościł na największych scenach festiwalowych na świecie. Nic więc dziwnego, że Yungblud jest dobrze zorientowany w sztuce performance. Przełamując bariery między publicznością a wykonawcą, tworzy armię, która ma jeden wspólny cel: zjednoczyć się i wzbudzić nadzieję w świecie trawionym przez nieuzasadnioną nienawiść.

Aleksandra Degórska
Aleksandra Degórska Redaktor antyradia
CZYTAJ TAKŻE
Logo 18plus

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.