Zakk Sabbath po raz pierwszy zagra w Polsce w 2020 [DATA, MIEJSCE, BILETY]

27.11.2019 12:37
Zakk Sabbath po raz pierwszy zagra w Polsce w 2020 [DATA, MIEJSCE, BILETY] Fot. Romana Makówka / Antyradio.pl

Zakk Sabbath to obok Black Label Society, Pride & Glory, współpracy z Ozzym Osbournem i kariery solowej, kolejny projekt legendarnego Zakka Wylde’a. Zobacz kiedy słynny gitarzysta zagra w Polsce!

Z okazji 50-lecia debiutanckiego albumu Black Sabbath, Zakk Wylde wydał limitowaną płytę z coverami ekipy Ozzy'ego. Nakład sprzedał się w zawrotnym tempie. Teraz nadszedł czas na zaprezentowanie tego materiału ma żywo.

Zakk Sabbath po raz pierwszy w Polsce

Trasa "In Honor and Celebration: 50 Years 'O Doom Tour", w ramach której projekt Zakka Wylde’a zawita do Polski, to prezentacja najważniejszych utworów zespołu Black Sabbath. Gitarzysta nie kryje swoich muzycznych inspiracji i pragnie, aby fani na całym świecie mogli doświadczyć potęgi brzmienia legendarnych Sabbathów.

Zakk Wylde nigdy nie ukrywał, że jest nie tylko współpracownikiem lidera Black Sabbath, ale również ogromnym fanem jego zespołu. Z okazji 50-lecia debiutu płytowego grupy, postanowił to kolejny raz udowodnić.

Przeczytaj także

Słynny gitarzysta odwiedzi Polskę po raz kolejny, lecz po raz pierwszy będziemy mogli usłyszeć na żywo projekt Zakk Sabbath. Na koncertowej setliscie znajdą się najważniejsze utwory Black Sabbath . Fani usłyszą m.in. "War Pigs", "N.I.B" czy "Snowblind".

Zakk Sabbath w Polsce: Data, miejsce, bilety

Zespół Zakk Sabbath zagra w warszawskim klubie Progresja 11 lutego 2020 roku. Bilety będą kosztować 150 zł w przedsprzedaży oraz 170 zł w dniu koncertu.

Zakk Sabbath

Sprzedaż biletów rusza 29 listopada 2019 (piątek) o 10:00 na stronach: shop.metalmind.com.pl (bilety kolekcjonerskie) oraz w Eventim.pl, ebilet.pl, Biletin

Zobacz również: Metalmania 2020: Znamy pełny skład festiwalu
 

Romana Makówka
Romana Makówka Redaktor antyradia
Polub Antyradio na Facebooku
Logo 18plus

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.