Zakk Sabbath po raz pierwszy zagrał w Polsce [ZDJĘCIA]

12.02.2020 04:04
Zakk Sabbath po raz pierwszy zagrał w Polsce [ZDJĘCIA] Fot. Romana Makówka / Antyradio.pl

W ramach trasy "In Honor and Celebration: 50 Years 'O Doom Tour" Zakk Wylde zawitał do Polski. Słynny gitarzysta rozpalił publiczność w Warszawie. Zobacz zdjęcia!

Zespół Zakk Sabbath zagrał w warszawskim klubie Progresja 11 lutego 2020 roku. Koncert całkowicie się wyprzedał, a licznie zgromadzona publiczność była zachwycona niesamowitym show słynnego gitarzysty.

Zakk Sabbath po raz pierwszy w Polsce

Trasa "In Honor and Celebration: 50 Years 'O Doom Tour", w ramach której projekt Zakka Wylde’a zawitał do Polski, jest prezentacją najważniejszych utworów zespołu Black Sabbath. Słynny gitarzysta nie kryje bowiem swoich muzycznych inspiracji i pragnie, aby fani na całym świecie mogli doświadczyć potęgi brzmienia legendarnej grupy Black Sabbath.

Przeczytaj także

Zakk Wylde nigdy nie ukrywał, że jest nie tylko współpracownikiem lidera Black Sabbath, ale również ogromnym fanem jego zespołu. Z okazji 50-lecia debiutu płytowego grupy, postanowił to kolejny raz udowodnić i wydać płytę z coverami utworów znanych z płyty "Black Sabbath".

Krążek Zakk Sabbath był dostępny wyłącznie w limitowanej edycji płytowej i wyprzedał się w niecałe 2 godziny.

Zobacz zdjęcia z koncertu w Warszawie:

Słynny gitarzysta odwiedził Polskę po raz kolejny, lecz na żywo z projektem Zakk Sabbath przyjechał po raz pierwszy.

Zobacz również: Metal Hammer Festival powraca i ogłasza główną gwiazdę imprezy

Romana Makówka
Romana Makówka Redaktor antyradia
Polub Antyradio na Facebooku
CZYTAJ TAKŻE
Logo 18plus

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.