23.02.2016 11:57

Zakk Wylde wystąpi w Łodzi

Gitarzysta już niedługo odwiedzi nasz kraj. Sprawdźcie szczegóły dotyczące koncertu muzyka.

Zakk Wylde wystąpi w Łodzi
foto: Romana Makówka / Antyradio.pl

Artysta po raz pierwszy zagra w Polsce solowy koncert. Występ odbędzie się 3 czerwca 2016 roku w Łodzi w klubie Wytwórnia. Podczas tego wieczoru nie zabraknie również specjalnego gościa, a będzie nim Jared James Nichols.

Zobaczcie, jak prezentuje się plakat promujący to wydarzenie:

foto: materiały prasowe

W czasie tego koncertu Zakk Wylde zaprezentuje materiał ze swojego solowego albumu zatytułowanego „Book Of Shadows II”, który ukaże się 8 kwietnia 2016 roku, czyli dokładnie 20 lat po pojawieniu się pierwszego krążka „Book Of Shadows” z 1996 roku. Gitarzysta nagrał go wówczas w przerwie pomiędzy pracą a koncertami z Ozzym Osbourne'm i jak sam Wylde przyznaje było to zdecydowanie bardziej wyluzowane granie:

"

Tworzyłem te wszystkie ciężkie rzeczy, takie jak „'My Jekyll Doesn't Hide”, „Perry Mason”, a potem „Thunder Underground”. Poza tym zawsze w pobliżu była gitara akustyczna. Wiesz, siedzisz, jammujesz na akustycznej, a kiedy bierzesz do ręki elektryczną, to jest jak uderzenie. "

„Book Of Shadows II” pod kątem stylistyki nie będzie odbiegał od swojego poprzednika. Na krążku usłyszmy akustyczne brzmienie, fortepian, ale również gitary elektryczne. Nowy materiał został w całości nagrany i wyprodukowany w domowym studio nagraniowym Wylde'a - The Black Vatican.

Jeśli jesteście zainteresowani koncertem muzyka, już teraz możecie dołączyć do wydarzenia na Facebooku:

Bilety trafią do sprzedaży 26 lutego 2016 roku o godzinie 10:00 i będą dostępne na www.shop.metalmind.com.pl, www.ticketpro.pl, www.ebilet.pl, www.eventim.pl oraz w klubie Wytwórnia. Ceny wejściówek to 140 złotych na płytę oraz 170 złotych za miejsca siedzące, natomiast w dniu koncertu bilety będą o 20 zł droższe.

Wybierzecie się na koncert Zakka Wylde'a?
 

Aleksandra Degórska
Tagi: Koncerty Zakk Wylde