Zeal & Ardor na trzech koncertach w Polsce [DATY, MIEJSCA, BILETY]

17.06.2022 13:03
Zeal & Ardor na trzech koncertach w Polsce [DATY, MIEJSCA, BILETY] Fot. Romana Makówka

Zeal & Ardor odwiedzą Polskę i zagrają aż 3 koncerty. Sprawdź szczegóły wydarzeń!

Zeal & Ardor łączą black metal z wpływami gospel, bluesa i elektroniki. Wyjątkowo eklektyczna mieszanka tworzy nowatorskie, trudne do powtórzenia dźwięki.

Zeal & Ardor na trzech koncertach w Polsce

 
Zeal & Ardor to pseudonim Manuela Gagneux, który pierwszy oficjalny album "Devil Is Fine"  wydałw 2016 roku. Debiut Manuela spotkał się z ogromnym zainteresowaniem mediów. Trudno bowiem nie zwrócić uwagi na krążek, który otwierają dźwięki łańcuchów i śpiewy poparte wyciszonymi dźwiękami fortepianu, a kolejne utwory nie pozwalają słuchaczowi oderwać się od albumu.

Polecamy

Nowy krążek Zeal & Ardor - zatytułowany po prostu "Zeal & Ardor" - kontynuuje udaną pasję załogi Manuela Gagneuxa, a brytyjski Metal Hammer przyznał płycie zaszczytne miano jednej z najlepszych wydanych w pierwszym półmetku 2022 roku. Nałóżcie swoje szaty, wyciągnijcie kandelabry z szafy i wyruszcie ze szwajcarskim składem na wycieczkę do tych mniej obleganych zakamarków piekła.

Zeal & Ardor w Polsce. Gdzie kupić bilety?  

 
    
Zeal & Ardor wystąpią kolejno: 5 grudnia 2022 w gdańskim B90, 6 grudnia 2022 w warszawskiej Proximie oraz 7 grudnia 2022 w Hype Parku w Krakowie. Bilety na koncerty będą dostępne od 17 czerwca
 w knockoutmusicstore.pl oraz B90 (tylko Gdańsk).

Romana Makówka
Romana Makówka Redaktor antyradia
CZYTAJ TAKŻE
Logo 18plus

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.