Zespoły metalowe omijają obostrzenia. Czarci Teatr w Trzech Aktach w Warszawie już w marcu

Joanna Chojnacka
01.03.2021 09:36
Metalowy koncert Fot. shutterstock.com/Zdjęcie poglądowe

Już niedługo w Warszawie odbędzie się wyjątkowe wydarzenie. Na metalowy spektakl do Palladium zapraszają znani metalowcy.

Mija rok, odkąd z mapy polskich koncertów zniknęły wydarzenia, jakie znamy sprzed pandemii koronawirusa. Muzyka na żywo przestała istnieć, a artyści, właściciele klubów, agencji, ekipa techniczna i wszyscy, którzy łączą z nią życie zawodowe, są w coraz gorszej sytuacji materialnej. Niedawno władze nieco poluzowały przepisy i dały możliwość funkcjonowania teatrom i kinom. Oczywiście z licznymi ograniczeniami i w reżimie sanitarnym.

Czarci Teatr w Trzech Aktach w Warszawie. Gdzie? Kiedy? Kto zagra?

Zapis postanowili wykorzystać metalowcy, którzy zorganizują w Warszawie spektakl. Czarci Teatr w Trzech Aktach zawita do Palladium już 13 marca 2021 roku. Podczas wydarzenia na scenie zobaczymy grupę Dola, Temple Desecration oraz Deus Mortem.

Polecamy

Jak czytamy na stronie wydarzenia:

Trzynastego marca roku Pańskiego Dwa Tysiące Dwudziestego Pierwszego, na deskach stołecznego Palladium odbędzie się przygotowany przez nas spektakl w trzech aktach.

Akt I: Dola
Obłęd. Nostalgia. Apatyczny Chaos. Dola sprawi, że będzie Wam źle. Bardzo źle.

Akt II: Temple Desecration
W Akcie Drugim zapraszamy Was do Świątyni. Świątyni chaosu, opętania, świątyni diabła. Wejdźcie, gwarantujemy, że pożałujecie.

Akt III: Deus Mortem
W miejscu, w którym diabeł przenika kosmos, gwiazdy płoną w objęciach nocy, a ich blask zatraca się w bezkresnej otchłani transcendencji, pojawia się Deus Mortem.
Obłęd, diabeł i kosmos.

Czarci Teatr w Trzech Aktach w Warszawie. Bilety

Bilety na wyjątkowy metalowy spektakl pojawią się w sprzedaży 5 marca. W sprzedaży będą dostępne wyłącznie miejsca siedzące. Liczba wejściówek ze względu na ograniczenia jest bardzo ograniczona. Organizatorzy podkreślają, że impreza nie zostanie odwołana, ponieważ została zaplanowana z uwzględnieniem rządowych restrykcji, które obowiązują do dnia 14 marca.

Spektakl ma odbyć się z zachowaniem wszelkich zasad bezpieczeństwa. Każdy uczestnik musi zadeklarować na piśmie, że według stanu jego wiedzy jest zdrowy oraz mieć przy sobie środki ochrony osobistej zgodne z aktualnymi rządowymi wytycznymi.

Polecamy
Joanna Chojnacka Redaktor antyradia
Polub Antyradio na Facebooku
CZYTAJ TAKŻE
Logo 18plus

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.