15.03.2017 15:15

Znamy kolejne gwiazdy Jarocin Festiwal 2017

Organizatorzy poinformowali o polskich artystach, którzy pojawią się na imprezie. Sprawdźcie, czy taki line-up Was zadowala.

Znamy kolejne gwiazdy Jarocin Festiwal 2017
foto: materiały prasowe

Już niebawem rozpocznie się sezon letnich festiwali. Jedną z większych imprez w naszym kraju jest Jarocin i w 2017 roku zapowiada się ciekawe muzyczne wydarzenie. Impreza odbędzie się w dniach 14-16 lipca 2017 i muzycy będą mieć do dyspozycji kilka scen.

W pierwszym ogłoszeniu dotyczącym festiwalu organizatorzy ogłosili, że na imprezie wystąpią Decapitated, Voo Voo, Krzysztof Zalewski, Happysad, Fisz Emade, Kaliber 44, Natalia Przybysz oraz Mitch & Mitch. Teraz do tego grona dołączyli Organek, Lao Che, Illusion, O.S.T.R. oraz Lilly Hates Roses, który zagra repertuar The Smiths.

Tym razem za organizację imprezy odpowiedzialne jest miasto, które chce zaprezentować ciekawych współczesnych artystów reprezentujących nie tylko rockowe czy metalowe granie, z którym kojarzony jest festiwal. Wojciech Waglewski, Fisz i Emade oraz Krzysztof Zalewski zostali ambasadorami imprezy i obejmą kuratele nad częścią wydarzeń. Co więcej na festiwalu pojawi się projekt MOTYW:NIEMEN, który w ostatni dzień festiwalu zaprezentuje twórczość Czesława Niemena.

Muzycy wystąpią na dwóch scenach na polanie przed pałacem Radolińskich oraz na rynku w mieście, jak również na dwóch scenach eksperymentalnych usytuowanych w ruinach kościoła św. Ducha oraz na stawie w parku. Retransmisje występów odbędą się w TVP.

Karnety na festiwal kosztują 150 złotych, zaś dla stałych bywalców cena karnetu to 70 złotych. Bilet jednodniowy kosztuje 80 złotych.

Będziecie na Jarocin Festival 2017?

Aleksandra Degórska
Tagi: Koncerty