Znamy kolejny zagraniczny zespół, który zagra na 24. Przystanku Woodstock 2018

Justyna Kierzkowska
05.03.2018 20:25
Znamy kolejny zagraniczny zespół, który zagra na 24. Przystanku Woodstock 2018 Fot. Aleksandra Degórska / Antyradio.pl

Wiemy, który zagraniczny wykonawca dołączył do line-upu nadchodzącej edycji festiwalu w Kostrzynie nad Odrą.

Balkan Beat Box w Polsce

Ten kolektyw od początku tworzy trójka artystów - Ori Kaplan (saksofon), Tamir Muskat (perkusja) oraz Tomer Yosef (wokal, perkusjonalia), jednakże za sukcesem trio stoi współpraca także z innymi muzykami, z którymi wspólnie występują i nagrywają płyty. Współpracowali zarówno z gwiazdami sceny undergroundowej, jak i inspirowali twórczość muzyków sceny popularnej, takich jak Diplo, czy Jason Derulo. Tworzyli wspólne brzmienia z Asafem Avidianem i jemeńskim trio A-WA. Piosenki grupy znalazły się na ścieżkach dźwiękowych do hollywoodzkich filmów, takich jak komedia „Popstar: Never Stop Never Stopping”. 

Panowie mają na swoim koncie 6 albumów studyjnych - wydaną w 2005 roku „Balkan Beat Box”, „Nu Med” z 2007, „Nu Made” (Remixes) z 2008, „Blue Eyed Black Boy” opublikowaną w 2010, „Give” z 2012 oraz najnowszą, „Shout It Out” z 2016. 

24. Przystanek Woodstock 2018 w Kostrzynie nad Odrą

Przystanek Woodstock to największy w Polsce i jeden z największych w Europie festiwali muzycznych. Jego przyszłoroczna edycja odbędzie się w terminie 2-4 sierpnia 2018 roku w Kostrzynie nad Odrą. Na 4 scenach zaprezentuje się kilkudziesięciu wykonawców z Polski i ze świata, m.in. Lao Che, Arch Enemy, The Inspector Cluzo, Goo Goo Dolls a także Booze & Glory oraz Blues Pills i Big Mountain. Poznaliśmy także zespoły, które wystąpią na koncertach Eliminacji do tegorocznej edycji festiwalu.

Organizatorem imprezy jest Fundacja Wielka Orkiestra Świątecznej Pomocy, która w ten sposób pragnie podziękować polskiej młodzieży za jej zaangażowanie w zimowy Finał WOŚP. Koncert jest niekomercyjny, niebiletowany, a środki na jego organizację zapewniają liczni sponsorzy. Festiwal nie może być i nie jest finansowany ze środków zebranych w czasie Finału WOŚP.

Justyna Kierzkowska Redaktor antyradia
Polub Antyradio na Facebooku
CZYTAJ TAKŻE
Logo 18plus

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.