06.02.2017 12:55

Znamy kolejnych artystów Open’er Festival 2017

Organizatorzy ogłosili gwiazdy, które zobaczymy na letniej imprezie. Warto już sobie planować letni urlop w Gdyni, bo każdy fan dobrej muzyki znajdzie na pewno coś dla siebie.

Znamy kolejnych artystów Open’er Festival 2017
foto: Reporter / East News

Fani festiwalowych szaleństw już powinni sobie rezerwować czas w dniach  28 czerwca-1 lipca 2017, bowiem to właśnie w tym terminie odbędzie się kolejna edycja Open’er Festival 2017 w Gdyni. Pierwszą ogłoszoną gwiazdą imprezy jest Radiohead, nie zabraknie też mocnego grania w postaci grup Foo Fighters czy Prophets of Rage. Na imprezie zaprezentują się też m.in. The XX, G-Eazy czy James Blake czy The Weeknd.

Kto jeszcze pojawi się na scenach festiwalu? Oto artyści, którzy właśnie dołączyli do line-upu, a są nimi Royal Blood, The Kills, Moderat, George Ezra, Michael Kiwanuka, Warpaint, Taco Hemingway, Julia Pietrucha oraz The Dumplings.

Miłośników gitarowego grania powinna ucieszyć informacja, że na imprezie zagra The Kills z niepowtarzalną Alison Mosshart czy duet Royal Blood. Panowie wydadzą w 2017 roku drugi studyjny krążek i zapewne na festiwalu usłyszymy świeży repertuar.

Miejmy nadzieję, że nowe dźwięki zrobią tyle zamieszania co świetnie przyjęty debiut zatytułowany po prostu „Royal Blood”.

 Ceny biletów:

  • karnet 4-dniowy – 559 złotych
  • karnet 4 dniowy + pole namiotowe – 639 złotych
  • karnet weekendowy (pt., sob.) – 369 złotych 
  • karnet weekendowy (pt., sob.) + pole namiotowe – 429 złotych
  • bilety jednodniowe – 239 złotych

Sprzedaż wejściówek w tych cenach odbędzie się do 5 czerwca 2017 lub do wyczerpania puli biletów.

Odliczacie dni do Open'er Fetival 2017?

Aleksandra Degórska
Tagi: Koncerty Royal Blood