Znamy nową datę koncertu Nicka Cave'a and The Bad Seeds w Polsce

Joanna Chojnacka
08.04.2020 12:37
Znamy nową datę koncertu Nicka Cave'a and The Bad Seeds w Polsce Fot. Jacek Piski/REPORTER

Nick Cave został zmuszony przez pandemię koronawirusa do przełożenia swojej trasy koncertowej. Muzykowi udało się ustalić nowe daty wydarzeń.

Pandemia koronawirusa to szczególnie ciężki czas dla branży rozrywkowej. Agencje koncertowe, puby, kluby i artyści musieli zmienić swoje plany i odwołać występy. Każdy wykonawca, który miał taką możliwość, przełożył koncerty na inny termin. W sieci mnożą się apele o nieoddawanie zakupionych biletów, uczestnictwo w wydarzeniach z nowymi datami lub wymianę wejściówek na vouchery.

Nick Cave and The Bad Seeds w Polsce. Nowa data koncertu

Swoją trasę koncertową na czas pandemii zaplanował także Nick Cave, który miał zamiar promować swój najnowszy album "Ghosteen". Koncerty Nicka Cave'a and The Bad Seeds nie odbędą się w planowanych terminach. Na szczęście nowe daty, także występu muzyka w Polsce zostały już ustalone.

Przeczytaj także

Nick Cave and The Bad Seeds wystąpi 10 maja 2021 roku w Gliwicach. 

Nick Cae and The Bad Seeds w Polsce: Bilety

Wszystkie zakupione bilety na koncert w Arenie Gliwice przed zmianą daty zachowują ważność. Jednak jeśli ktoś chciałby zwrócić wejściówki, powinien zgłosić się do dystrybutora, od którego zakupił bilety.

Zobacz też: Minister zdrowia ogłosił, że koronawirus to kara boska za homoseksualizm. Zachorował razem z żoną 

Joanna Chojnacka Redaktor antyradia
Polub Antyradio na Facebooku
CZYTAJ TAKŻE
Logo 18plus

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.