Znamy nową datę koncertu Nightwish. Kiedy zespół zagra w Polsce?

22.11.2021 15:23
Nightwish Fot. Romana Makówka / Antyradio.pl

Nightwish niestety nie zagra w tym roku w Polsce. Kiedy odbędzie się przełożony koncert i jak wygląda sytuacja z biletami?

Trasa koncertowa Nightwish, promująca album "Human. :II: Nature.", nie mogła się odbyć zgodnie z planem ze względu na pandemię, ale już wiemy, kiedy nadrobimy zaległości. Fińska grupa wystąpi w Gliwicach w grudniu przyszłego roku.

Polecamy

Znamy nową datę koncertu Nightwish. Kiedy zespół zagra w Polsce?

Występ Nightwish odbędzie się 14 grudnia 2022 roku w Arenie Gliwice. Gościem specjalnym będzie grupa Beast In Black, promująca obecnie album „Dark Connection”, a w roli supportu zagra Turmion Kätilöt.

Wszystkie zakupione bilety będą ważne w nowym terminie koncertu. Dokonywanie zwrotów i wymian wejściówek pozostaje możliwe w miejscu ich zakupu. Bilety są ponownie dostępne na Knock Out Music Store, ebilet.pl oraz eventim.pl.

Wiosną 2020 roku ukazał się długo oczekiwany, podwójny album "Human. :II: Nature." zawierający 17 premierowych kompozycji. Tematyka utworów obejmuje relacje ludzkości z naturą, technologią oraz sztuką. Materiał trudno przyporządkować jednemu gatunkowi – pełen jest nieoczekiwanych zwrotów, od rocka do metalu, do folku po neoclassical, ale zawsze jest to 100% Nightwish.

Polecamy
Aleksandra Degórska
Aleksandra Degórska Redaktor antyradia
Polub Antyradio na Facebooku
CZYTAJ TAKŻE
Logo 18plus

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.