Znamy pierwszą gwiazdę Summer Dying Loud 2021! "Będzie, jak będzie"

17.12.2020 15:06
Koncert rockowy Fot. shutterstock.com/Zdjęcie poglądowe

Organizatorzy festiwalu Summer Dying Loud 2021 ogłosili pierwszą gwiazdę imprezy. Kto zagra na metalowym zakończeniu lata?

W 2020 roku z powodu pandemii koronawirusa nie odbył się żaden letni festiwal. Obostrzenia i kolejne rekordy zachorowań na COVID-19 sprawiły, że branża eventowa została niemal całkiem zamrożona. Sytuacja nadal jest nieciekawa, jednak organizatorzy koncertów, ekipy techniczne muzycy i każdy, kto pracuje przy tworzeniu wydarzeń kulturalnych i sportowych, ma nadzieję, że w przyszłym roku wszystko powoli będzie wracało do normy.

Zapewne nie stanie się to od razu, jednak twórcy festiwali takich jak Mystic czy Open'er deklarują, że są przygotowani na różne scenariusze i ograniczenia, a ich imprezy na pewno się odbędą. Gotowość do walki z koncertowym zastojem wyrażają także organizatorzy Summer Dying Loud. Impreza odbywa się co roku na początku września w Aleksandrowie Łódzkim.

Summer Dying Loud 2021: Pierwsza gwiazda festiwalu

Festiwal jest najgłośniejszym i najbardziej metalowym wydarzeniem, na którym żegna się z hukiem lato w Polsce. Niestety podobnie jak inne imprezy, nie mógł odbyć się w 2020 roku. Twórcy eventu patrzą w przyszłość i dokładają wszelkich starań, aby festiwal wystartował za rok. Ogłoszono już jego pierwszą gwiazdę.

Polecamy

Jak czytamy na oficjalnej stronie imprezy, pierwszym potwierdzonym zespołem, który zadeklarował swoją obecność w Aleksandrowie jest deathmetalowy Asphyx. Muzycy pojawią się w Polsce z najnowszym albumem "Necroceros". Premierę płyty zapowiedziano na styczeń 2021 roku.

Co za rok, nieprawdaż?
Napisaliśmy chwytający za serce post o tym jak wierzymy w to, że 2021 będzie inny, lepszy, normalny… ale potem go skasowaliśmy, walić to.
Będzie, jak będzie, zareagujemy odpowiednio do sytuacji. Robimy swoje i potwierdzamy: Asphyx daje zielone światło do ogłoszenia swojego występu podczas Summer Dying Loud 2021!

Summer Dying Loud 2021. Gdzie? Kiedy? Bilety

Summer Dying Loud 2021 odbędzie się w dniach 9-11 września 2021 roku w Aleksandrowie Łódzkim. Będzie to już 12. edycja festiwalu. Bilety na wydarzenie można nabyć za pośrednictwem strony ebilet.pl. Wejściówki zakupione z myślą o tegorocznym festiwalu umożliwiają uczestnictwo w imprezie w 2021 roku.

Polecamy
Joanna Chojnacka
Joanna Chojnacka Redaktor antyradia
Polub Antyradio na Facebooku
Logo 18plus

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.