Znamy pierwszych wykonawców OFF Festivalu 2018

Maciej Koprowicz
19.12.2017 10:22
Znamy pierwszych wykonawców OFF Festivalu 2018 Fot. Marcin Gizycki/EAST NEWS

Artur Rojek odkrył pierwsze karty. Kto wystąpi w dniach 3-5 sierpnia 2018 w Katowicach?

OFF Festival odbywa się corocznie w Katowicach od 2006 roku. Przez 11 lat istnienia stał się jedną z najważniejszych alternatywnych imprez w Europie Środkowej. Na OFF-ie można posłuchać najróżniejszych gatunków muzycznych, od rocka, przez rap i techno po jazz i world music.

Kolejna edycja festiwalu odbędzie się w dniach 3-5 sierpnia 2018 w Dolinie Trzech Stawów. Jego pomysłodawca i dyrektor artystyczny, Artur Rojek ogłosił czterech pierwszych wykonawców festiwalu.

Clap Your Hands Say Yeah to amerykański zespół indierockowy. Na OFF-ie wykona w całości swój najpopularniejszy album, „Some Loud Thunder” z 2007 roku.

Grizzly Bear z Brooklynu jest jednym z najważniejszych zespołów indie i alternatywnych ostatnich lat. W 2017 roku wydał swój piąty album studyjny, „Painted Ruins”.

John Maus to singer-songwriter pochodzący z Minnesoty. Jego muzykę określa się jako eksperymentalny  pop i synthpop z elementami postpunku. W 2017 ukazał się jego czwarty album, „Screen Memories”.

Marlon Williams pochodzi z Nowej Zelandii. Jego twórczość utrzymana jest w stylistyce folku i alternatywnego country. W 2015 roku zadebiutował albumem „Marlon Williams”.

W sprzedaży dostępne są już karnety trzydniowe na wszystkie koncerty w Dolinie Trzech Stawów w cenie 260 zł. Miejsce na polu namiotowym jest dodatkowo płatne w cenie 70 zł. Bilety jednodniowe trafią do sprzedaży wkrótce.

Maciej Koprowicz Redaktor antyradia
CZYTAJ TAKŻE
Logo 18plus

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.