30.04.2019 12:01

Znamy support przed koncertem Disturbed w Polsce w 2019 roku

Sprawdźcie, kto zaprezentuje się przed grupą Disturbed w Warszawie.

Disturbed
foto: Gonzales Photo/Avalon/REPORTER/East News

Disturbed ma obecnie bardzo napięty grafik ze względu na światową trasę koncertową, która promuje album "Evolution". Piosenki z tego wydawnictwa, jak również starsze hity usłyszmy niebawem na żywo podczas polskiego koncertu zespołu. Disturbed wystąpi 20 czerwca 2019 roku w Warszawie na Torwarze.

Znamy support przed Disturbed

Organizatorzy polskiego koncertu Disturbed ogłosili zespół, który zobaczymy w roli supportu. W Warszawie zagra Radio Slam - trio, które tworzą Stas Lamakin, Radek Zając i Bartłomiej Czapski. Zespół gra energetyczną odmianę muzyki gitarowej z pulsującym rytmem perkusji. Kapela istnieje od 2016 roku i muzyka grupy przypadnie do gustu fanom zarówno Disturbed, jak również Royal Blood czy The Black Keys.

>> TUTAJ KUPISZ BILET NA KONCERT DISTURBED <<

"The Sound of Silence" w wykonaniu Disturbed

Cover utworu "The Sound of Silence" w wykonaniu Disturbed został odtworzony w czasie marszu milczenia w Gdańsku, podczas którego uczczono pamięć zamordowanego prezydenta Pawła Adamowicza.

Disturbed
Disturbed
Przeczytaj także 5 ciekawostek o grupie Disturbed

Polityk został zabity przez nożownika, który go zaatakował podczas 27. finału WOŚP. Cover "The Sound of Silence" wybrzmiał z Wieży Mariackiej podczas pogrzebu Pawła Adamowicza oraz pojawił się na zakończenie żałoby w Gdańsku. Te wydarzenia sprawiły, że piosenka Disturbed stała się bardzo bliska wielu Polakom.

Tagi: Koncerty Disturbed