23.05.2019 15:00

Znamy support przed koncertem Rammsteina w Polsce

Sprawdźcie, kogo zobaczycie przed występem Rammsteina w Chorzowie.

Rammstein
foto: Romana Makówka / Antyradio.pl

Nowa płyta to dobry pretekst, by wybrać się w nową trasę koncertową. Tak też zrobił Rammstein, który wydał 17 maja 2019 krążek i rozpoczyna stadionową trasę koncertową. W ramach tournee odwiedzi też Polskę i zagra 24 lipca 2019 w Chorzowie na stadionie Śląskim. 

Znamy support przed koncertem Rammsteina w Polsce

Jako gość specjalny zespołu Rammstein na nadchodzącym koncercie na Stadionie Śląskim wystąpi Duo Jatekok. Zespół wykona utwory z albumu "Klavier" Rammsteina na cztery ręce i dwa fortepiany. Jatekok jest uznawany za jeden z najwybitniejszych duetów fortepianowych zarówno we Francji, jak i na całym świecie. W swoich nagraniach i projektach łączą różne gatunki muzyczne, takie jak jazz, hip-hop i metal prezentując swój niesamowity potencjał twórczy.

Rammstein - nowy album

Najnowszy krążek grupy stał się następcą "Liebe ist für alle da". Na pierwszy singiel wybrano kawałek "Deutschland", który narobił sporo szumu z powodu kontrowersyjnego klipu pokazującego historię Niemiec. Na drugi singiel wybrano utwór "Radio", do którego również stworzono zjawiskowy teledysk.  

Zobacz także: Wygraj nową płytę Rammsteina [KONKURS]

Wybierasz się na koncert Rammsteina?

Tagi: Koncerty Rammstein