Znany skrzypek obchodzi 20-lecie pracy scenicznej. Koncert uświetnią znane nazwiska [DATA, MIEJSCE, BILETY]

08.09.2021 22:21
Znany skrzypek obchodzi 20-lecie pracy scenicznej. Koncert uświetnią znane nazwiska [DATA, MIEJSCE, BILETY] Fot. shutterstock

 Jeden z najbardziej popularnych polskich skrzypków, Jan Gałach, obchodzi 20 lecie pracy scenicznej. Z tej okazji odbędzie się specjalny koncert, który uświetnią polscy muzycy.

Jan Gałach nie daje się zamknąć w jednym gatunku. Umiejętnie manewruje wokół rocka, country, fusion czy folku.  Muzyk może się pochwalić współpracą z największymi w Polsce, wśód nich znajdują się Dżem, Martyna Jakubowicz, Maciej Balcar, Organek, Leszek Winder, Jan Kyks Skrzek, Sebastian Riedel, Acid Drinkers, SBB czy z Wojciechem Waglewski.

Jan Gałach obchodzi 20 lecie pracy scenicznej

Jan Gałach jest multiinstrumentalistą grającym na skrzypcach, cajonie i gitarze. Od wielu lat jest uważany za najlepszego młodego elektrycznego skrzypka w muzyce rozrywkowej. Koncerty Gałacha zarówno z jego autorskim projektem, jak i w ramach wielu współprac zawsze są połączeniem niebywałego talentu i ogromnego profesjonalizmu.

Polecamy

Gałach przed ukończeniem 30 lat, zdążył aż pięciokrotnie zdobyć nagrodę w kategorii "Instrumentalista roku" przyznawaną przez magazyn "Twój Blues". Po trzydziestce zrobił to jeszcze trzykrotnie. Grał z Kasą Chorych, Dżemem czy Acid Drinkers. Od 2011 roku koncertuje wraz z Jan Gałach Band, a obecnie świętuje 20. pracy scenicznej.

Koncert jubileuszowy Jana Gałacha. Data, miejsce, bilety

Jubileuszowy koncert to podróż przez 20 lat kariery słynnego skrzypka. Podczas niego na jednej scenie Gałach spotka się ponownie z tymi, z którymi miał możliwość występować. Martyna Jakubowicz, Maciej Balcar, Bartłomiej Szopiński - to tylko niektóre nazwiska, które mają się pojawić podczas benefisu.

Galach 1

Koncert odbędzie się 24 września 2021 roku w Katowicach-Sala koncertowa Miasta Ogrodów. Bilety w cenie 30 PLN są dostępne na stronie goout.net.

Zobacz również: Dream Theater zagra koncert w Polsce w 2022 roku 

Romana Makówka
Romana Makówka Redaktor antyradia
Polub Antyradio na Facebooku
CZYTAJ TAKŻE
Logo 18plus

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.