Zobacz, jak Pokemony bawią się na swoim 25-leciu. Post Malone zagrał dla nich specjalny koncert [WIDEO]

01.03.2021 11:48
Post Malone Fot. AUG/face to face/FaceToFace/REPORTER

Pokemony obchodziły niedawno swoje 25. urodziny. Znany wokalista Post Malone z tej okazji zagrał dla nich specjalny, wirtualny koncert. Był niesamowity!

Post Malone fanom rocka i metalu dał się poznać bliżej podczas współpracy z Ozzym Osbournem. Muzyk zaprosił Księcia Ciemności na swój album, a potem sam pojawił się na krązku "Ordinary Man" wokalisty Black Sabbath. Malone lubi eksperymenty i nie boi się wyzwań, co udowodnił w kolejnym szalonym projekcie.

Post Malone zagrał wirtualny koncert dla Pokemonów

27 lutego fani Pokemonów na całym świecie obchodzili 25. urodziny marki. Firma odpowiadająca za popularną serię podjęła współpracę z Post Malone'em, który zagrał dla animowanych stworków specjalny koncert.

Występ zaczyna się na arenie wśród tłumu fanów Pokemon. Jednak wokalista szybko przenosi się do świata świętujących urodziny stworzeń. Wirtualny koncert pośród Pokemonów w ich naturalnym środowisku naprawdę robi wrażenie.

Polecamy

Z lasu muzyk przenosi się nad wodę, a potem do tajemniczej, ognistej jaskini. Dzięki zmianom otoczenia, widzimy na ekranie większość wyróżnionych typów bohaterów kultowej gry.

Przeszło trzynastominutowy występ artysty możecie obejrzeć poniżej:

Pod nagraniem nie brakuje przychylnych komentarzy i żartów. Jeden z widzów zauważył, że najmniejszą radochę z koncertu musi mieć Jigglypuff. Wytatuowany Post Malone nie zostawił Pokemonowi miejsca na jego słynne rysunki, którymi "ozdabia" wszystkich, którzy nie zachowają przy nim odpowiedniej czujności.

Występ to nie koniec muzycznych niespodzianek związanych z 25-leciem Pokemon. Marka wraz z artystami Universal Music Group takimi jak Katy Perry, J Balvin czy Post Malone przygotuje projekt "Pokemon 25: The Album". Na płycie znajdzie się 14 specjalnych utworów. 

Polecamy
Joanna Chojnacka
Joanna Chojnacka Redaktor antyradia
Polub Antyradio na Facebooku
CZYTAJ TAKŻE
Logo 18plus

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.