20.03.2019
Aktualizacja: 24.04.2019 13:22

Juwenalia 2019: Toruń - Kiedy i gdzie [DATY, BILETY, LINE-UP]

Juwenalia 2019 w Toruniu odbędą się już niebawem. Jesteście ciekawi, kiedy rozpocznie się impreza, kto zagra na wydarzeniu i w jakiej cenie będą bilety? Przedstawiamy najważniejsze informacje dotyczące juwenaliów w Toruniu.

Juwenalia 2019 w Toruniu
fot: Marcin Bruniecki/REPORTER/EAST NEWS

Juwenalia 2019 w Toruniu odbędą się już niebawem. Niedawno samorząd ogłosił motyw przewodni Juwenaliów i pierwszych artystów, którzy pojawią się na scenie. Zeszłoroczna impreza rozpoczęła się w czwartek, 17 maja i trwała do soboty, 19 maja. Na scenie pojawił się Grzegorz Hyży i inni popularni artyści. Kto wystąpi na tegorocznych Juwenaliach w Toruniu? W jakiej cenie można nabyć bilety i kto zagra na studenckiej imprezie? Artykuł będziemy aktualizować na bieżąco.

Juwenalia 2019: Toruń - Kiedy i gdzie?

Juwenalia 2019 w Gdańsku
Juwenalia 2019 w Gdańsku
Przeczytaj także Juwenalia 2019 Gdańsk - Kiedy i gdzie? [DATA, BILETY, LINE-UP]

Juwenalia w Toruniu 2019 rozpoczną się w drugiej połowie maja i potrwają dwa dni. 23 maja 2019 roku w klubie Od Nowa odbędzie się wydarzenie pod nazwą "Before Juwenalia". Dzień później studenci przejdą się ulicami Torunia, a pod koniec pochodu prezydent przekaże przewodniczącej Samorządu Studenckiego klucze do bram miasta. Koncerty będą miały miejsce 24 maja, a zakończą się w sobotę, 25 maja. Scena będzie rozłożona przy Collegium Humanisticum.

Juwenalia 2019: Toruń - Kto zagra? Line-up

W mediach społecznościowych Samorząd Studencki Uniwersytetu Mikołaja Kopernika w Toruniu opublikował listę pierwszych artystów, którzy zagrają na wydarzeniu. Fani cięższych brzmień z pewnością będą zadowoleni, bo na scenie pojawi się zespół Luxtorpeta, Nocny Kochanek, a także Łydka Grubasa. Tematyką tegorocznych Juwenaliów w Toruniu będzie klimat Flower Power i Woodstock Festival.

Juwenalia 2019: Toruń - Bilety

Informacje o biletach na Juwenalia w Toruniu nie są jeszcze znane. Informacje o tym, czy na wydarzenie będą obowiązywać wejściówki i w jakiej będą cenie, podamy w najbliższych dniach.

Zobacz także: >>Juwenalia 2019: Warszawa - Kiedy i gdzie?<<

Wybierasz się na juwenalia 2019?

Tagi: Muzyka Juwenalia