22.03.2019
Aktualizacja: 24.04.2019 13:26

Juwenalia 2019: Szczecin - Kiedy i gdzie? [DATA, BILETY, LINE-UP]

Juwenalia 2019 w Szczecinie rozpoczną się już niebawem. Kiedy i gdzie odbędą się koncerty? Kto zagra i w jakiej cenie są bilety? Odpowiadamy na najważniejsze pytania.

Juwenalia 2019 w Szczecinie
fot: shutterstock.com

Juwenalia 2019 w Szczecinie zapowiadają się naprawdę dobrze. Jak na razie wiemy tylko o jednym zespole, który wystąpi na imprezie studenckiej, ale z pewnością lista się powiększy, a słuchacze nie będą zawiedzeni. Juwenalia najczęściej odbywają się w maju i przyciągają tłumy. W trakcie trwania wydarzenia organizowane jest wiele eventów, warsztatów, konkursów, zawodów sportowych czy imprez w plenerze. Co przygotowały dla nas uczelnie w Szczecinie? Artykuł będziemy aktualizować na bieżąco. 

Juwenalia 2019: Szczecin - Kiedy i gdzie? 

Juwenalia 2019
Juwenalia 2019
Przeczytaj także Juwenalia 2019: Kiedy i gdzie? [DATY, BILETY, LINE-UP, PROGRAM]

Juwenalia 2019 w Szczecinie odbędą się pod koniec maja, a młodzież czekają aż 3 dni zabawy. Wszystko rozpocznie się 23 maja, a zakończy 26 maja 2019 roku. To ostatni dzwonek dla studentów, żeby się zrelaksować przed nadchodzącą sesją. Impreza odbędzie się w miejscu, które określa się przyszłością Szczecina, czyli na Floating Gardens (ang. pływające ogrody). 

Juwenalia 2019: Szczecin - Kto zagra? Line-up

Na razie ogłoszono tylko jedną gwiazdę na juwenaliach w Szczecinie, ale na dniach poznamy prawdopodobnie więcej artystów. Na scenie w trakcie trwania wydarzenia usłyszymy Nocnego Kochanka. To bardzo dobra wiadomość dla fanów rocka, a osoby, które jeszcze nie słyszały o tym zespole (czy ktoś taki w ogóle istnieje?), powinny zaznajomić się z nim jak najszybciej.

Juwenalia 2019: Szczecin - BIlety

Wydarzenie na Facebooku podpowiada nam, że bilety będą dostępne przy wejściu na teren imprezy, ale niestety nie znamy jeszcze kwoty, jaką będziemy musieli zapłacić za wejściówki. W 2018 roku karnety studenckie były w cenie 10 zł w przedsprzedaży, a w dniu koncertu 20 zł. Bilety normalne kosztowały 25 zł w przedsprzedaży, a 35 zł w dniu koncertu. 

Zobacz takżę: >>Juwenalia 2019: Wrocław - Kiedy i gdzie?<<

Wybierasz się na juwenalia w Szczecinie?

Tagi: Koncerty Muzyka Juwenalia