Gwiazdy zorganizują koncert wsparcia dla nauczycieli. Gdzie i kiedy się odbędzie, kto na nim wystąpi, w jakiej cenie są bilety?

Karolina Woźniak
15.04.2019 11:18
Gwiazdy zorganizują koncert wsparcia dla nauczycieli. Gdzie i kiedy się odbędzie, kto na nim wystąpi, w jakiej cenie są bilety? Fot. : shutterstock.com

Maria Sadowska wpadła na pomysł zorganizowania koncertu wsparcia dla nauczycieli. Gdzie i kiedy odbędzie się wydarzenie? Kogo z artystów zobaczymy na scenie? Wszystkie informacje znajdziecie poniżej.

Strajkiem nauczycieli żyje cała Polska. Od poniedziałku, 8 kwietnia 2019 roku, pedagodzy rozpoczęli protest, który jak na razie trwa tydzień. Mimo buntu, udało się przeprowadzić egzaminy gimnazjalne. Jednak przed dyrektorami stoją kolejne wyzwania. Co z egzaminem ósmoklasisty? Testy rozpoczęły się już dziś, 15 kwietnia 2019.

Artyści postanowili zorganizować koncert w imię solidarności z nauczycielami. Na pomysł wpadła Maria Sadowska, która oznajmiła, że występy odbędą się już niebawem. Kogo zatem zobaczymy na koncercie dla nauczycieli? Kiedy i gdzie odbędzie się wydarzenie i w jakiej cenie będą bilet? Artykuł będziemy aktualizować na bieżąco.

Przeczytaj także

Koncert dla nauczycieli 2019: Kiedy i gdzie?

Koncert dla nauczycieli odbędzie się już w najbliższym czasie. Maria Sadowska w swoim poście na Facebooku napisała:

- Kochani przyjaciele artyści! Organizujemy w środę pod Teatrem Studio wielki koncert poparcia dla nauczycieli! Chcemy przyciągnąć młodzież i pokazać im, jak ważna jest solidarność i zaangażowanie społeczne! Apeluje do kolegów aby wystąpili razem z nami.

Koncert dla nauczycieli prawdopodobnie będzie mieć miejsce,17 kwietnia 2019 roku. Gdzie? Wszystko wskazuje na to, że na Placu Defilad jednak wszystko zostanie potwierdzone 15 kwietnia po południu. Jedno jest pewne... wydarzenie odbędzie się na sto procent!

Koncert dla nauczycieli 2019: Kto wystąpi?

Pomysłodawczyni i organizatorka na swoim profilu dodała, że udział potwierdziło już paru artystów:

- Udział potwierdzili juz Arek Jakubik, Big Cyc, Organek, Wienio, Mika Urbaniak, Natalia Kukulska i No Logo.

Jakie były reakcje internautów na wieść o koncercie dla nauczycieli? Fani nie kryli wzruszenia, a sam pomysł został przyjęty z entuzjazmem. W kolejnym poście Maria Sadowska poinformowała, że lista gwiazd, które wystąpią na koncercie dla nauczycieli, została zamknięta:

- [...] Moglibyśmy zrobić kilkudniowy festiwal niestety mamy tylko jeden dzień i kilka godzin, więc nie uda się wszystkich pomieścić... LINE UP JEST JUŻ ZAMKNIĘTY. Choć jeszcze wczoraj nie było to pewne, ale dziś już wiemy, że KONCERT NA PEWNO SIĘ ODBĘDZIE!!!! Informacje o tym gdzie i kiedy podamy jutro po południu...

Koncert dla nauczycieli 2019: Bilety

W jakiej cenie będą bilety na koncert dla nauczycieli 2019? Tego jeszcze nie wiemy. Wszystkie informacje będziemy podawać na bieżąco.

Koncert dla nauczycieli 2019: Gdzie oglądać?

Czy odbędzie się transmisja online koncertu dla nauczycieli 2019? Prawdopodobnie tak, ale informacja nie została jeszcze potwierdzona. To, czy odbędzie się transmisja online i gdzie będzie można ją oglądać, dowiemy się w najbliższym czasie.

Zobacz także: >>Top 10: Muzycy rockowi, którzy byli nauczycielami<<

Karolina Woźniak Redaktor antyradia
Polub Antyradio na Facebooku
Logo 18plus

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.