07.02.2019 13:18

Męskie Granie 2019: Kiedy odbędzie się 10. edycja muzycznego wydarzenia? [DATA, BILETY, CENY]

To już 10. edycja wydarzenia, które przyciąga tłumy widzów w całej Polsce i jest uważane za jedno z najważniejszych muzycznych happeningów. Wszyscy z niecierpliwością wyczekują nadchodzącą edycję Męskiego Grania.

Męskie Granie
fot: Piotr Zagiell/East News

Męskie Granie 2019 - kiedy rozpocznie się kolejna edycja trasy? Wydarzenie co roku spotyka się z wielkim entuzjazmem, a z każdą kolejną trasą, Męskie Granie zyskuje nowych fanów. Już teraz internet pęka w szwach od pytań dotyczących kolejnej edycji. Nie ma w tym nic dziwnego, bowiem ten popularny happening należy do jednego z najważniejszych w polskiej muzyce. Kiedy odbędzie się Męskie Granie 2019, kto wystąpi na tegorocznej edycji i gdzie będzie można kupić bilety?

Fryderyk 2019
Fryderyk 2019
Przeczytaj także Znamy nominowanych do Fryderyków 2019. Wśród nich Dawid Podsiadło, Nosowska i Behemoth

Męskie Granie 2019 - kiedy rozpocznie się trasa?

Tegoroczna trasa Męskiego Grania będzie już 10. edycją. Wszystkie koncerty rozpoczynają się zazwyczaj pod koniec czerwca lub na początku lipca. Czy w tym roku możemy liczyć na rozpoczęcie wydarzenia na przełomie tych miesięcy? Prawdopodobnie tak! Finał Męskiego Grania zawsze kończy się w Żywcu w ostatnią sobotę sierpnia. Tłumów na koncertach nie brakuje, a trasa zazwyczaj zahacza o 6 lub 7 miast. Dokłada data nie jest jeszcze znana, ale spokojnie możemy wnioskować, że początek tegorocznej edycji rozpocznie się między 13 a 20 lipca. Ostatni koncert odbędzie się 31 sierpnia w Żywcu.

Męskie Granie 2019 - gdzie kupić bilety, ceny biletów

W poprzednim roku sprzedaż wystartowała 11 czerwca 2018 roku, a zainteresowanie było tak ogromne, że serwery nie wytrzymały. Jednak sprzedaż bardzo szybko wznowiono i już po ponad tygodniu można było dalej kupować wejściówki na koncerty. Rok temu bilety na koncert, który miał miejsce w Żywcu, były w cenie 99 zł, a w innych miastach za 119 zł i można je było kupić na stronie eventim.pl lub ebilet.pl. W tym roku ceny biletów prawdopodobnie będą podobne. Konkretna data rozpoczęcia sprzedaży wejściówek na koncerty nie jest jeszcze znana.

Męskie Granie 2019 - kto zagra?

W poprzedniej edycji wydarzenia fani mogli usłyszeć grupę Coma, Natalię Przybysz, Fisz Emade Tworzywo, Organka, Kazika, Illusion i Lao Che. W tym roku nie wiadomo jeszcze kto wystąpi, ale pewne jest, że fani nie będą zawiedzeni. 

Zobacz także: >>Płyta "Męskie Granie 2018" dostępna w sprzedaży.<<

Karolina Woźniak
Tagi: Koncerty Męskie Granie