29.03.2019 17:48

Koncert Devina Townsenda już za kilka dni. Wygraj bilety na występ [KONKURS]

Sprawdźcie, jak na Antyradio.pl możecie zdobyć wejściówkę na nadchodzący koncert Devina Townsenda.

Devin Townsend
foto: Retna/Photoshot/REPORTER/East News

Na przestrzeni kariery Devina Townsenda można zauważyć jedną stałą: zmianę. Zaczynając od Sex & Religion, w którym był frontmanem, przez przełomową solową płytę "Terria", wcielenie w klimatach country rocka w Casualties of Cool kończąc na albumie "Transcendence" i niedawno wydanym "Ocean Machine: Live at the Ancient Roman Theatre Plovdiv", kanadyjski muzyk daje jasno do zrozumienia, że nie jest zainteresowany monotematycznością.

Devin Townsend
Devin Townsend
Przeczytaj także Devin Townsend zapowiedział kolejny koncert w Polsce w 2019

Devin jest zbyt niecierpliwy i aby zrozumieć dlaczego Townsend jest zwolennikiem zmiany, należy lepiej poznać jego postać i muzykę, którą teraz tworzy. Devin w pełni skupił się na nowym zwrocie w swojej karierze i obecnie wydał krążek "Empath".

Wygraj bilet na koncert Devina Townsenda [KONKURS]

Devin Townsend zagra 5 kwietnia 2019 w warszawskim klubie Stodoła. Jeżeli chcecie wybrać się na koncert kapeli, to dobrze trafiliście, bo mamy do rozdania 6 pojedynczych biletów na koncert Devina Townsenda. Wystarczy, że do 3 kwietnia 2019 wypełnicie formularz konkursowy i odpowiecie na pytanie konkursowe. Najlepsze odpowiedzi nagrodzimy wejściówką na koncert.

Lista zwycięzców:

  • Sebastian W.
  • Jakub K.
  • Michał F.
  • Donata Z.
  • Joanna Ch.
  • Maciej O.
Aleksandra Degórska
Tagi: Konkursy Devin Townsend