Dr Misio zagra w Klubie Fugazi – wygraj płytę „Pogo CD + DVD”! [KONKURS]

Magda Słomka
30.05.2015 16:38
Dr Misio zagra w Klubie Fugazi – wygraj płytę „Pogo CD + DVD”! [KONKURS] Fot. materiały prasowe

Koncert kapeli odbędzie się już 31 maja 2015 roku w Warszawie. Z tej okazji mamy dla Was niespodziankę! Jak wygrać album zespołu?

Dr Misio, czyli grupa dowodzona przez Arkadiusza Jakubika, zagra w ramach cyklu koncertowego BETONIARKA zapowiadającego otwieranie i budowanie Klubu Fugazi.

Co zrobić, by wygrać płytę? Wystarczy wypełnić poniższy formularz konkursowy – podaj swoje imię, nazwisko, e-mail, numer telefonu, adres oraz odpowiedz, dlaczego akurat Ty powinieneś zostać szczęśliwym zwycięzcą!

Do rozdania mamy aż 10 płyt Dr Misio – „Pogo – edycja specjalna CD + DVD” z koncertem zespołu na Przystanku Woodstock 2014!

Na odpowiedzi czekamy do środy, 3 czerwca 2015 roku, do godziny 12.00. Szczęśliwców o wygranej poinformujemy drogą e-mailową tego samego dnia. Uwaga: pamiętajcie o podaniu dokładnego adresu – płyty wysyłamy pocztą!

Dr Misio powstał w czerwcu 2008 roku. Zespół gra ostrego rock & rolla bez przebaczenia. Solidne brzmienie, ciężkie riffy, znakomite teksty, do tego brak muzycznego kompromisu sprawiają, że to nowa i oryginalna propozycja nie tylko dla fanów rocka, ale przede wszystkim ludzi poszukujących w sztuce intelektualnych wrażeń i refleksji, otwartych na formę i nie stroniących od wspólnej, niemalże rytualnej zabawy.

Zapraszamy na warszawski koncert Dr Misio!

Klub Fugazi
Ul. Mińska 65

31 maja (niedziela), godz. 18.00

Bilety 25 zł z rezerwacją przez NuPlays
35 zł bez rezerwacji / w dniu koncertu

Magda Słomka Redaktor antyradia
Polub Antyradio na Facebooku
CZYTAJ TAKŻE
Logo 18plus

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.