25.04.2018 16:12

Scott Bradlee's Postmodern Jukebox w Polsce: wygraj bilet na koncert! [KONKURS]

Muzyczny kolektyw wykonujący znane hity w wersji retro powraca na polskie sceny. Scott Bradlee's Postmodern Jukebox wystąpi w 4 miastach Polski. Weź udział w konkursie i wygraj bilet na jeden z koncertów.

Postmodern Jukebox
foto: Aleksandra Degórska/Antyradio.pl

Grupa Postmodern Jukebox, w skrócie PMJ, to kolektyw muzyczny zrzeszający kilkudziesięciu muzyków i wokalistów, którzy biorą na warsztat współczesne przeboje i wykonują je w nieoczywistych aranżacjach. Najczęściej są to jazzowe lub swingowe wersje znanych utworów, lecz zdarzają się też inne retro aranżacje – bluesowe, soulowe, bluegrassowe, rockandrollowe czy nawet gospelowe.

Założycielem PMJ jest pianista i aranżer Scott Bradlee, który w jazzie zakochał się już w wieku 12 lat. W zdobyciu światowej sławy Bradlee’owi i współpracującym z nim artystom pomógł Youtube, na którym pierwsze filmiki muzycy zaczęli umieszczać w 2011 roku.

Do najpopularniejszych wykonań na oficjalnym kanale Postmodern Jukebox należą cover „Creep” Radiohead w wykonaniu Haley Reinhart, „All About That Bass” Megan Trainor i „Royals” Lorde w interpretacji smutnego clowna. Na przestrzeni 7 lat działalności grupa zaśpiewała również wiele rockowych utworów w aranżacji vintage, m.in. „Smells Like Teen Spirit” Nirvany w jazzowej wersji, „Zombie” The Cranberries w soulowym wydaniu czy „Crazy Train” Ozzy’ego Osbourne’a w stylu Motown.

W kwietniu i maju 2018 grupa ponownie zagości w 4 różnych miastach Polski. Chcesz znaleźć się na jednym z ich tegorocznych koncertów? Weź udział w naszym konkursie!

Scott Bradlee's Postmodern Jukebox w Polsce – konkurs biletowy

Redakcja Antyradio.pl ma do rozdania 2 wejściówki na koncert Postmodern Jukebox w Warszawie i 2 bilety na występ grupy w Krakowie. Warszawski koncert odbędzie się 30 kwietnia 2018 w klubie Stodoła, zaś krakowski – w klubie Studio 18 maja 2018. Szczęśliwymi zdobywcami biletów są:

Warszawa:

1. Barbara G.

2. Daniel R.

Kraków:

1. Łukasz Sz.

2. Michał G.

Gratulujemy!

Natalia Hluzow
Tagi: Konkursy Postmodern Jukebox