08.11.2016 14:53

Wygraj Meet & Greet z muzykami Alter Bridge

Alter Bridge wystąpi na koncercie 16 listopada 2016 w Spodku w Katowicach, a Antyradio.pl. Z tej okazji mamy dla Was niepowtarzalną okazję do wygrania spotkania z muzykami zespołu!

Wygraj Meet & Greet z muzykami Alter Bridge
foto: Retna/Photoshot/REPORTER/East News

Jeśli chcesz wziąć udział w konkursie wystarczy zrobić kilka prostych kroków. Wypełnij poniższy formularz – podaj swoje imię, nazwisko, e-mail, numer telefonu i wykonaj nasze zadanie. Co trzeba zrobić, aby mieć szansę na wygraną? Przekonajcie się!

Do wygrania mamy 2 wejściówki na Meet & Greet z muzykami grupy Alter Bridge, które odbędzie się 16 listopada 2016 w Spodku w Katowicach, w dniu koncertu. Lista zwycięzców zostanie opublikowana na tej stronie, a wygrani zostaną o wszystkich szczegółach dodatkowo powiadomieni drogą mailową. 

UWAGA: wygrana nie gwarantuje wejścia na koncert! Wejściówki macie szansę zdobyć w drugim konkursie z Alter Bridge na Antyradio.pl.

Alter Bridge odwiedzi Polskę po raz trzeci - wcześniej występował na Ursynaliach w 2011 roku w ramach promocji płyty „AB III” oraz na Impact Festival trzy lata później, ogrywając materiał z albumu „Fortress”. Jako support zagra hardrockowa grupa Like a Storm z Nowej Zelandii.

Konkurs zakończony!

Bilety wygrywają:

  • Dariusz P.
  • Małgorzata K.

Gratulujemy zwycięzcom i zapraszamy do udziału w kolejnych konkursach na Antyradio.pl.

Justyna Kierzkowska
Tagi: Alter Bridge Konkursy