17.03.2016 14:21

Wygraj album „33” Zenka Kupatasy

„33”, pierwszy solowy album Zenka Kupatasy, wokalisty grupy Kabanos, miał swoją premierę 17 marca 2016 roku. Z tej okazji na Antyradio.pl mamy dla Was konkurs, w którym możecie wygrać właśnie ten krążek.

Wygraj album „33” Zenka Kupatasy
foto: materiały prasowe

Żeby wziąć udział w konkursie wystarczy wykonać kilka prostych kroków. Wypełnij poniższy formularz konkursowy – podaj swoje imię, nazwisko, e-mail, numer telefonu, adres zamieszkania i odpowiedz, czym według Ciebie najbardziej wyróżnia się Zenek Kupatasa w swojej twórczości muzycznej.

Do wygrania mamy 5 albumów „33” Zenka Kupatasy.

Na Wasze zgłoszenia czekamy do poniedziałku 21 marca 2016 roku, do godziny 12:00. Lista zwycięzców zostanie opublikowana na tej stronie, a wygrani zostaną dodatkowo powiadomieni drogą mailową.

Na płycie znalazło się 9 nowych utworów zaśpiewanych w wymyślonej przez Zenka mowie, która bazuje na języku polskim i hiszpańskim. Krążek jest promowany przez utwór „Karwa Piarbole. Wokalista zgodził się również na udostępnienie całego albumu „33” do odsłuchu w internecie. Przed premierą płyty, w lutym 2016 roku, Zenek Kupatasa odwiedził redakcję Antyradio.pl i zdradził szczegóły dotyczące nowego wydawnictwa.

Konkurs zakończony!

Albumy wygrywają:

  • Weronika J.
  • Mariusz P.
  • Irek P.
  • Wiktor S.
  • Klaudia W.

Gratulujemy zwycięzcom i zapraszamy do udziału w kolejnych konkursach na Antyradio.pl!

Justyna Kierzkowska
Tagi: Konkursy