17.06.2015 14:22

Wygraj bilet na Judas Priest w Łodzi!

Mamy dla Was wejściówki na koncert kapeli, który odbędzie się 27 czerwca 2015 roku w łódzkiej Atlas Arenie! Przed brytyjskim zespołem na scenie wystąpi Five Finger Death Punch. Jak zostać zwycięzcą?

Wygraj bilet na Judas Priest w Łodzi!
foto: materiały prasowe

Wystarczy wypełnić poniższy formularz konkursowy – podaj swoje imię, nazwisko, e-mail, numer telefonu oraz odpowiedz, dlaczego akurat Ty powinieneś zostać zwycięzcą!

Do rozdania mamy aż 8 pojedynczych biletów. Na odpowiedzi czekamy do poniedziałku, 22 czerwca 2015 roku, do godziny 10.00. Szczęśliwców o wygranej poinformujemy drogą e-mailową tego samego dnia.

Uwaga: osoby z Warszawy zapraszamy po odbiór osobisty wygranej do siedziby serwisu Antyradio.pl na ulicy Żurawiej 8. Pozostali laureaci otrzymają nagrodę za pośrednictwem kuriera.

Judas Priest zagra w Polsce po trzech latach od ostatniego występu w naszym kraju, który odbył się 14 kwietnia 2012 roku w katowickim Spodku. Kapela promuje swój 17. studyjny album „Redeemer of Souls”. Krążek ukazał się w lipcu 2014 roku.

Jak widać, muzycy nie potrafią siedzieć bezczynnie – w marcu 2015 roku premierę miała reedycja platynowego albumu Judas Priest...

"

Mija 30 lat od wydania „Defenders of the Faith” – jesteśmy bardzo dumni, że płyta stała się ukochanym klasykiem fanów Judas Priest na całym świecie. "

W kwietniu zaś brytyjska kapela postanowiła nieszablonowo podejść do pewnej uroczystości. Muzycy wymyślili, że uczczą 35. rocznicę powstania płyty „British Steel” wypuszczając linię własnej kawy.

Powodzenia w konkursie!

Magda Słomka
Tagi: Konkursy Five Finger Death Punch Judas Priest