Wygraj bilet na koncert Archive w Warszawie lub Poznaniu

Urszula Drabińska
16.03.2015 10:18
Wygraj bilet na koncert Archive w Warszawie lub Poznaniu Fot. AFP / East News

Archive w Warszawie zagra 27 marca 2015 roku, a w Poznaniu – dwa dni później. Zdobądź bilet na te wydarzenia!

Jak zdobyć jeden z biletów na wyjątkowy występ Archive w Warszawie lub Poznaniu? Wypełnij poniższy formularz konkursowy – podaj swoje imię, nazwisko, e-mail, numer telefonu i odpowiedz, dlaczego chcesz wybrać się na ich koncert.

Do rozdania mamy 5 pojedynczych biletów na każdy z wymienionych wyżej koncertów. Na odpowiedzi czekamy do czwartku 19 marca do godziny 23:59. Zwycięzców poinformujemy dzień później, w piątek 20 marca, drogą e-mailową.

Brytyjski zespół przyjedzie do Polski ze swoją najnowszą płytą „Restriction”. Darius Keeler i Danny Griffiths z Archive w wideo wywiadzie dla Antyradio.pl zdradzili, że przygotowali dla fanów coś jeszcze – przed każdym koncertem tej trasy zobaczyć będzie można film „Axiom”, który towarzyszył ich poprzedniemu albumowi.

axiom

Krótkometrażowy obraz został nakręcony przez członków zespołu we współpracy z NYSU. Dyrektor tego hiszpańskiego kolektywu, Jesus Hernandez, opowiada:

Zespół Archive nagrał fantastyczny materiał, który posłużył jako scenariusz do filmu. Nasza rola sprowadziła się do stworzenia wizualnego tła dla muzyki. Był to najbardziej ekscytujący projekt w jakim brałem udział.

Film podzielony jest na siedem rozdziałów, każdy z nich odpowiada jednemu utworowi pochodzącemu z płyty. „Axiom” to miasto leżące na bezludnej wyspie, otoczonej wzburzonym morzem. Przed niebezpieczeństwem i złem płynącym ze świata zewnętrznego chroni je wielki dzwon oraz jego echo.

Przeczytaj także
Urszula Drabińska Redaktor antyradia
Polub Antyradio na Facebooku
Logo 18plus

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.