16.03.2015 10:18

Wygraj bilet na koncert Archive w Warszawie lub Poznaniu

Archive w Warszawie zagra 27 marca 2015 roku, a w Poznaniu – dwa dni później. Zdobądź bilet na te wydarzenia!

Wygraj bilet na koncert Archive w Warszawie lub Poznaniu
foto: AFP / East News

Jak zdobyć jeden z biletów na wyjątkowy występ Archive w Warszawie lub Poznaniu? Wypełnij poniższy formularz konkursowy – podaj swoje imię, nazwisko, e-mail, numer telefonu i odpowiedz, dlaczego chcesz wybrać się na ich koncert.

Do rozdania mamy 5 pojedynczych biletów na każdy z wymienionych wyżej koncertów. Na odpowiedzi czekamy do czwartku 19 marca do godziny 23:59. Zwycięzców poinformujemy dzień później, w piątek 20 marca, drogą e-mailową.

Brytyjski zespół przyjedzie do Polski ze swoją najnowszą płytą „Restriction”. Darius Keeler i Danny Griffiths z Archive w wideo wywiadzie dla Antyradio.pl zdradzili, że przygotowali dla fanów coś jeszcze – przed każdym koncertem tej trasy zobaczyć będzie można film „Axiom”, który towarzyszył ich poprzedniemu albumowi.

axiom

Krótkometrażowy obraz został nakręcony przez członków zespołu we współpracy z NYSU. Dyrektor tego hiszpańskiego kolektywu, Jesus Hernandez, opowiada:

"

Zespół Archive nagrał fantastyczny materiał, który posłużył jako scenariusz do filmu. Nasza rola sprowadziła się do stworzenia wizualnego tła dla muzyki. Był to najbardziej ekscytujący projekt w jakim brałem udział. "

Film podzielony jest na siedem rozdziałów, każdy z nich odpowiada jednemu utworowi pochodzącemu z płyty. „Axiom” to miasto leżące na bezludnej wyspie, otoczonej wzburzonym morzem. Przed niebezpieczeństwem i złem płynącym ze świata zewnętrznego chroni je wielki dzwon oraz jego echo.

Dziękujemy za wysłanie zgłoszenia
Urszula Drabińska
Tagi: Konkursy Archive