Wygraj bilet na koncert Pearl Jam w Krakowie [KONKURS]

Aleksandra Degórska
18.06.2018 13:08
Wygraj bilet na koncert Pearl Jam w Krakowie [KONKURS] Fot. Reporter / East News

Jeżeli chcecie wybrać się na koncert Pearl Jam, a nie macie jeszcze biletów, to weźcie udział w konkursie Antyradio.pl.

10 studyjnych albumów, 85 milionów sprzedanych albumów, wprowadzenie do Rock and Roll Hall of Fame - Pearl Jam posiada bogatą historię i koncert kapeli w Polsce jest punktem obowiązkowym każdego fana rocka.

Jednym z 14 przystanków trasy po Europie w wakacje 2018 będzie Tauron Arena Kraków. Pearl Jam zagra w Krakowie 3 lipca 2018. Bilety na to wydarzenie znajdziecie na ebilet.pl od 335 złotych.

Dyskografię zespołu zamyka „Lightning Bolt”, który ukazał się w 2013 roku i płyta wskoczyła na 1. pozycję listy Billboard 200. Pearl Jam obecnie pracuje nad kolejnym krążkiem i możliwe, że w Krakowie usłyszymy nowe utwory.

Wygraj bilet na koncert Pearl Jam w Krakowie [KONKURS]

Jeżeli chcielibyście się wybrać na krakowski koncert Pearl Jam to dobrze trafiliście, bo redakcja Antyradio.pl ma do rozdania 6 pojedynczych biletów na koncert. Wystarczy, że do 21 czerwca 2018 do godziny 12:00 odpowiecie na konkursowe pytanie i wypełnicie dokładnie formularz (prosimy wpisać prawidłowy adres zamieszkania). Najciekawsze odpowiedzi na pytanie konkursowe nagrodzimy wejściówką na koncert Pearl Jam.

Lista zwycięzców:

  • Monika B.
  • Magdalena P.
  • Paweł M.
  • Grzegorz P.
  • Zofia F.
  • Michał P.
Aleksandra Degórska Redaktor antyradia
Polub Antyradio na Facebooku
CZYTAJ TAKŻE
Logo 18plus

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.