02.11.2016 13:15

Wygraj bilet na koncert The Exploited, GBH i The Casualties

19 listopada 2016 roku, z okazji 25-lecia Galicji Productions, kapele zagrają w klubie Kwadrat w Krakowie. Z tej okazji mamy dla Was konkurs, w którym do wygrania są bilety właśnie na to wydarzenie.

Wygraj bilet na koncert The Exploited, GBH i The Casualties
foto: materiały prasowe

Jeśli chcesz wziąć udział w konkursie wystarczy zrobić kilka prostych kroków. Wypełnij poniższy formularz – podaj swoje imię, nazwisko, e-mail, numer telefonu i napisz, który z tych trzech zespołów - The Exploited, GBH czy The Casualties - lubisz najbardziej i dlaczego.

Do wygrania mamy 6 pojedynczych wejściówek na koncert The Exploited, GBH i The Casualties w Krakowie, który odbędzie się 19 listopada 2016 w klubie Kwadrat w Krakowie.

Preloader Antyradio

Przeciągnij i upuść Dodaj plik

Wyrażam zgodę na otrzymywanie drogą elektroniczną na podany adres email informacji o promocjach, produktach lub usługach od podmiotów grupy kapitałowej Eurozet Radio Sp. z o. o.
Wyrażam zgodę na otrzymywanie na podany numer telefonu, wysyłanych za pomocą telekomunikacyjnych urządzeń końcowych, SMSowych informacji o promocjach, produktach lub usługach od podmiotów grupy kapitałowej Eurozet Radio Sp. z o. o.
Wyrażam zgodę na otrzymywanie od podmiotów grupy kapitałowej Eurozet Radio Sp. z o. o. drogą elektroniczną, za pomocą telekomunikacyjnych urządzeń końcowych, informacji o promocjach, produktach lub usługach kontrahentów podmiotów grupy kapitałowej Eurozet Radio Sp. z o. o..
Administratorem danych osobowych jest Eurozet Radio Sp. z o.o. z siedzibą przy ul. Żurawiej 8, 00-503 Warszawa. Dane będą przetwarzane w celu organizacji konkursu lub w celach marketingowych zgodnie z zakresem udzielonych powyżej zgód.

Osoba podająca dane ma prawo dostępu do treści swoich danych oraz ich poprawiania. Podanie danych osobowych oraz wyrażenie zgód na przetwarzanie danych w celach marketingowych jest dobrowolne, ale konieczne do wzięcia udziału w konkursie. Dane mogą być udostępnione innym podmiotom z grupy kapitałowej Eurozet Radio Sp. z o.o.
Akceptuję regulamin i potwierdzam powyższe oświadczenia
Dziękujemy za wysłanie zgłoszenia

REGULAMIN

Na Wasze zgłoszenia czekamy do czwartku 10 listopada 2016 roku, do godziny 12:00. Lista zwycięzców zostanie opublikowana na tej stronie, a wygrani zostaną dodatkowo powiadomieni drogą mailową.

Konkurs zakończony!

Bilety wygrywają:

  • Natalia P.
  • Maciej T.
  • Grzegorz Ś.
  • Paweł L.
  • Aleksandra Ś.
  • Paweł S.

Gratulujemy zwycięzcom i zapraszamy do udziału w kolejnych konkursach na Antyradio.pl.

Justyna Kierzkowska
Tagi: Konkursy