31.05.2016 10:22

Wygraj bilet na koncert poświęcony pamięci Dio

Ronnie James Dio zmarł na raka żołądka 16 maja 2010 roku w wieku 68 lat. Polscy artyści po raz trzeci postanowili uczcić jego pamięć za pomocą wyjątkowego memoriału. Zobaczcie, jak na Antyradio.pl wygrać bilety na to wydarzenie.

Wygraj bilet na koncert poświęcony pamięci Dio
foto: materiały prasowe

Żeby wziąć udział w konkursie wystarczy wykonać kilka prostych kroków. Wypełnij poniższy formularz – podaj swoje imię, nazwisko, e-mail, numer telefonu, wybierz miasto oraz napisz, za co najbardziej cenisz Ronniego Jamesa Dio.

Do wygrania mamy 2 podwójne wejściówki na koncerty, które odbędą się 5 czerwca 2016 w Gdańsku (Wydział Remontowy) i 4 czerwca 2016 w Szczecinie (Free Blues Club). 

Uwaga! Konkurs jest szybki - na Wasze zgłoszenia czekamy tylko do 3 czerwca 2016 roku do godziny 9:00. Wyniki opublikujemy na tej stronie, a zwycięzcy otrzymają wiadomość z informacją o wygranej.

Koncert poświęcony pamięci Dio to inicjatywa warszawskiego zespołu Scream Maker, w której biorą gościnny udział również inni twórcy, m.in. Piotr „Voltan” Sikora z grupy Exlibris, Wojciech Cugowski z kapeli Bracia, Alessandro Del Vecchio, włoski muzyk i kompozytor znany ze współpracy z Deep Purple i Black Sabbath, Tomasz Struszczyk oraz Wojciech Hoffmann z zespołu Turbo, perkusista Atma Anur (nagrywał płyty m.in. z Richie Kotzenem, Jasonem Beckerem i Marty Friedmanem), Grzegorz Wilk czy Aleksi Munter z fińskiej grupy Swallow The Sun.

W trakcie memoriału zostanie zaprezentowany przekrojowy materiał z całej kariery Dio, w tym w całości album „Heaven and Hell”.

Konkurs zakończony!

Bilety wygrywają:

Gdańsk

  • Marcin M.
  • Błażej M.

Sczecin

  • Wojciech K.
  • Hubert S.

Gratulujemy zwycięzcom i zapraszamy do udziału w kolejnych konkursach na Antyradio.pl!

Justyna Kierzkowska
Tagi: Konkursy