24.10.2017 14:49

Wygraj bilety na VI Memoriał Jona Lorda w Warszawie

Mamy dla Was konkurs, w którym możecie zdobyć wejściówki na koncert poświęcony muzykowi Deep Purple.

Wygraj bilety na VI Memoriał Jona Lorda w Warszawie
foto: materiały prasowe

26 października 2017 w warszawskim klubie Proxima w Warszawie odbędzie się VI Memoriał Jona Lorda - legendarnego klawiszowca Deep Purple, który zmarł w 2012 roku. Muzyk był w składzie kapeli w latach 1968-2002 i jego klawisze możemy usłyszeć w takich przebojach zespołu, jak „Child In Time”, „Smoke On The Water” czy „Perfect Strangers”.

Na scenie wystąpią m.in.  Andrzej Zieliński (Skaldowie), Tomek Struszczyk i Wojciech Hoffmann (Turbo), Piotr Brzychcy (Kruk), Michał Kielak (Kasa Chorych), Michu Przybylski (Rust), Łukasz Drapała (Chevy, eks-Chemia) i Maciej Koczorowski (Chainsaw). Gwiazdą memoriału będzie Doogie White, były wokalista grupy Ritchiego Blackmore’a, Rainbow.

Jest to koncert charytatywny, w czasie którego odbędzie się zbiórka pieniędzy na leczenie Antka Pańczyka - syna Sebastiana Pańczyka, byłego wokalisty Leash Eye, który również wystąpi na koncercie.

Serwis Antyradio.pl ma do rozdania 5 podwójnych wejściówek na to wydarzenie. Wystarczy, że wypełnicie formularz i odpowiecie na konkursowe pytanie do 26 października 2017 roku do godziny 9:00.

Lista zwycięzców:

  1. Maciek S.
  2. Michał C.
  3. Marcin P.
  4. Magdalena D.
  5. Mariusz G.
Aleksandra Degórska
Tagi: Deep Purple Konkursy